Pavlović sjajno dugom loptom izbacio Princea koji je odlično proigrao Vučkića, ali udarac s 13 metara nije bio precizan

Snažan udarac Hodže s lijeve strane kaznenog prostora, malo je nedostajalo da Vučkić glavom skrene loptu u mrežu

Jedna visoka lopta u kazneni prostor Rijeke,  Pavlović ju nije uspio izbiti, lopta je došla do Pivarića koji je ostao sam, ali Labrović odlično brani

54 '

Udarac Pivarića s 20 metara otišao je preko grede

51 '

Lijepa akcija Rijeke, Halilović je na kraju pucao sa 17 metara, ali lopta je otišla pored gola

48 '

Odličan ubačaj Bušnje, nitko od igrača Rijeke u kaznenom prostoru nije uspio pucati

46 '

Iz igre je izašao Lepinjica, u igru Halilović

46 '

Iz igre je izašao Solano, u igru Bušnja

46 '

Iz igre je izašao Smakaj, u igru ulazi Stojković

46 '

Iz igre je izašao Goričan, u igru ulazi Vasilj

46 '
45 ' +1

42 '

Prince je sjajno proigrao Selahija, koji je ostao sam pred golom Lokomotive, ali udarac glavom nije bilo najbolje rješenje

39 '

Sjajna akcija Lokomotive, riječka obrana je ispala, Cokaj ostao sam kao duh pred Labrovićem, ali vratnica je spasila Rijeku

37 '

Lepinjica je zaradio opomenu zbog prekršaja

36 '

Prince je proigrao Vučkića u kaznenom prostoru, napadač Rijeke nije uspio smiriti loptu između dva braniča Lokomotive

34 '

Slobodan udarac za Rijeku na 25 metara. Karrica je sjajno prebacio zid za 1:2

31 '

Karrica je potegnuo sa 16 metara, nije bilo preciznosti

19 '

Jedna izgubljena lopta na centru i Lokomotiva vodi 2:0. Brza kontra i snažan udarac Cokaja koji je od vratnice završio u mrežu

17 '

Snažan udarac Hodže s dvadesetak metara, Santini brani

14 '

Jedna duga lopta i brzi prijenos bio je dovoljan da se Goričan zavuče iza leđa obrane i poentirao pored Labrovića

14 '

U nastavku akcije Lepinjica je brzo oduzeo loptu i gurnuo za Vučkića koji je fintom izbacio dvojicu braniča Lokomotive, naciljao, ali vratnica je spasila domaćina

13 '

Selahiju je sjajno presjekao loptu i pucao sa 16 metara, lopta je završila u bloku

10 '

Još jedna odlična duga lopta Pavlovića za Princea, novi ulazak u kazneni prostor. Korner za Rijeku. Obrana Lokomotive otklonila je ubačaj na prvu vratnicu

9 '

Ubačaj pred gol Rijeke, Kulenović nije uspio kontrolirati loptu

8 '

Karrica je odlično ubacio iz kuta, ali nitko od igrača Rijeke u skoku nije uspio uputiti udarac

8 '

Lijep ulazak Princea s lijeve strane, na kraju korner za Rijeku

5 '

Duga lopta Pavlovića za Princea koji se sjurio po lijevoj strani i oštro ubacio, ali Karrica je bio prekratak na drugoj vratnici

4 '

Pivarić je okušao udarac s dvadesetak metara, lopta je otišla preko grede

3 '

Karrica je pokušao proigrati Vučkića, Mersinaj je uspio presjeći dodavanje i lopta je završila u rukama vratara Santinija

2 '

Jedno loše ispucavanje domaćina, lopta je došla do Vučkića koji je proigrao usamljenog Princea, ali udarac sa 16 metara bio je lagan zadatak za vratara Santinija

1 '

19:45 07.08.
14:30 01.08.

Prodaja ulaznica za navijače je u nedjelju dan utakmice na stadionu Kranjčevićevoj od 19 sati. Cijena ulaznica za gostujuću tribinu istok je 60 kuna