Veiga je zaradio žuti karton

82 '

Iz igre je izašao Marin, ušao je Goda

79 '

Milićević je ubacio, Tuci ostao sam pred golom. Labrović je sjajno obranio, a drugi pokušaj Tuci je poslao preko gola

74 '

Iz igre je izašao Kulenović, ušao je Tuci

74 '

Iz igre je izašao Ibrahim, ušao je Kačavenda

69 '

Obregon je pobjegao obrani Lokomotive i mirno poentirao

69 '

Marin je još jednom sjajno ubacio iz slobodnog udarca, Hodža je ostao sam ali udarac nije bio preiczan

68 '

Iz igre je izašao Selahi, ušao je Liber

68 '

Iz igre je izašao Prince, ušao je Obregon

66 '

Iz igre je izašao Bubanja, ušao je Vasilj

64 '

Lijep prodor Stojkovića i udarac s 18 metara koji je otišao iznad grede

58 '

Marin je ubacio prizemnu loptu iz slobodnog udarca, Smolčić je skrenuo loptu koja je otišla pored vratnice

53 '

Lijepu akciju Rijeke zaključio je Banda udarcem s 18 metara, ali nije bilo preciznosti

47 '

Miličević je ubacio, Ibrahim je ostao sam u kaznenom prostoru i promašio gol

46 '

Iz igre je izašao Cipetić, ušao je Vranjković

46 '

Iz igre je izašao Pivarić, ušao je Goričan

46 '

Iz igre je izašao Galešić, ušao je Smolčić

46 '

Iz igre je izašao Janković, ušao je Banda

46 '

45 ' +2

45 '

Igrat će se dvije minute nadoknade

44 '

Janković je pucao, lopta je zapela u živom zidu

43 '

Slobodan udarac za Rijeku na rubu kaznenog prostora. Mersinaj je zaradio žuti karton

42 '

Galešić nije dobro reagirao, Ibrahim se našao u kaznenom prostoru, ali branič Rijeke iskupio se blokiravši udarac

39 '

Novi ubačaj iz kuta, Mersinaj je puco glavom ispred Labrovića, lopta je otišla pored vratnice

38 '

Bubanja je sada prijetio odličnim udarcem, Labrović je izvadio loptu ispod grede

37 '

Niko Janković zaradio je žuti karton

35 '

Lokomotiva je sada promašila nemoguće. Galešića je preletjela lopta, Stojković je ostao sam pred Labrovićem. Stojković je bio nesebičan i odigrao za Kulenovića koji je promašio prazan gol

33 '

Odlična akcija Lokomotive i lopta u prostor za Ibrahima koji se sjurio prema golu Rijeke, ali njegov udarac nije bio dovoljno kvalitetan i Labrović je ulovio loptu

30 '

Gužva pred golom Rijeke nakon ubačaja s lijeve strane, na kraju svega prekršaj u napadu nad Dilaverom

28 '

Marin je ubacio iz slobodnog udarca, Galešićev udarac glavom iz blizine je pogodio Marića u glavu

26 '

Selahijev udarac s 20 metara “zapeo” je u bloku na putu prema golu Lokomotive

25 '

Nakon pogrešnog dodavanja, sjevnula je kontra Lokomotive, Ibrahim se našao u sjajnoj poziciji u kaznenom prostoru, lopta je otišla pored gola

23 '

Prilika za Lokomotivu, udarac Stojkovića sa 16 metara završio je u bloku

21 '

Opasan ubačaj Jankovića iz slobodnog udarca, Galešić nije dobro zahvatio loptu u odličnoj prilici

19 '

Lijepa akcija Rijeke, udarac Selahija s ruba kaznenog prostora išao je u ruke vrataru Čavlini

18 '

Frigan je ponovo pobjegao obrani Lokomotive, ali udarac s 18 metara nije bio precizan

10 '

Selahi je sjajno izbacio Frigana koji je pobjegao obrani Lokomotive i poentirao!

8 '

Lijepa akcija Rijeke, od poteza Frigana do ubačaja Selahija. Marin je ostavio za Princea u kaznenom prostoru, ali na kraju domaćin je očistio opasnost

5 '

Marin je oduzeo loptu na lijevoj strani nakon čega je srušen. Slobodan udarac za Rijeku. Janković je ubacio, Veiga pucao glavom, ali lopta je otišla pored gola

4 '

Dobra akcija Rijeke, Prince je pucao unutar kaznenog prostora, lopta se na kraju odbila u korner

2 '

Pokušaj ubačaja blokirao je Veiga, korner za domaćina.  Nakon kornera obrana Rijeke očistila je opasnost, ali Pivarić je udarcem ponovo vratio loptu u kazneni prostor. Sve je završeno prekršajem nad Vukčevićem