2000
Patrik Kolarić (Čakovec)
Oblačno
90 ' +7

Kraj utakmice! Pogotkom Ivana Smolčića Rijeka je pobijedila Lokomotivu i plasirala se u finale SuperSport Hrvatskog kupa. Finalne utakmice su na rasporedu 15. svibnja u gostima i 30. svibnja na Rujevici. Za nogometaše Rijeke ovo će biti deveti finale Hrvatskog kupa!

90 ' +6

Mersinaj je pucao glavom nakon ubačaja s desne strane, ali bez potrebe za intervencijom Zlomislića.

90 ' +4

Žuti karton dobio je Selahi.

90 '

Igrat će se najmanje pet minuta sudačke nadoknade.

88 '

Žuti karton dobio je Šotiček.

86 '

Pucao je Smakaj s 25 metara, ali Zlomislić je bio siguran. U idućoj akciji pucao je i Šotiček, ali Zlomislić je odbio u korner.

81 '

Nova zamjena igrača kod Lokomotive, umjesto Mudražije na travnjaku je Canjuga.

79 '

Iz igre je izašao Pašalić a novo ime na travnjaku je Hodža.

77 '

Zamjena igrača kod Lokomotive, umjesto Goričana u igri je Kastrati.

70 '

GOOOL!!! Pašalić je ubacio iz kornera s desne strane, a Smolčić najviše skočio na prvoj vratnici i glavom pogodio iza Čavline.

69 '

Janković je potegao s 30-ak metara a Čavlina loptu koja je išla pod gredu odbio u korner.

65 '

Iz igre je izašao Pjaca, a ušao je Banda.

60 '

Tri zamjene kod Rijeke. Iz igre su izašli Fruk, Marić i Bogojević, a u igri su Janković, Marić i Goda.

57 '

Žuti karton dobio je Bruno Bogojević.

53 '

Fruk je proigrao Pašalića na lijevoj strani koji se odličnim driblingom oslobodio braniča Lokomotive pa iskosa gađao bliži kut Čavline. Vratar Lokomotive bio je dobro postavljen i odbio njegov pokušaj u udarac iz kuta. Nakon istoga, Fruk je s 18 metara pucao preko gola.

51 '

Nakon prodora Žilinskog lopta se odbila do Matea Marića koji je s 15-ak metara pucao preko gola.

46 '

Iz igre je izašao Kalaica, a umjesto njega na travnjaku je Žilinski.

45 '

Nakon prvih 45 minuta nema golova.

45 '

Igrat će se najmanje dvije minute sudačke nadoknade.

37 '

Pokušao je Goričan iskosa s lijeve strane, ali Zlomislić je bio dobro postavljen.

33 '

Nova opasnost pred Zlomislićem. Kalaica je nakon kornera s desne strane spustio loptu prema Mudražiji koji, srećom, nije uspio skrenuti loptu u mrežu.

32 '

Odličnu priliku sada je imala Lokomotiva nakon prodora i povratne lopte Leovca, ali udarac Čopa blokirao je Galešić.

29 '

Žuti karton dobio je Niko Galešić.

29 '

Marić je primio dugu loptu iza leđa obrane Lokomotive, oslobodio se čuvara, ali iskosa s desne strane pucao ravno u Čavlinu.

28 '

Nema većih prilika zadnjih desetak minuta iako gledamo kvalitetnu utakmicu na Kranjčevićevoj.

15 '

Najbolja prilika na utakmici za Rijeku. Obrana Lokomotive nije dobro otklonila opasnost nakon ubačaja Bogojevića i pokušaja Petroviča pa je Mersinaj nespretno proigrao Marića koji je iz okreta, u padu, pucao ravno u Čavlinu.

14 '

Pašalić se sjajno oslobodio Leovca i povukao polukontru, ali Marić je ostao zamalo prekratak na njegovo dubinsko proigravanje.

9 '

Zaprijetila je i Lokomotiva, ali udarac Smakaja s 18 metara otišao je visoko preko gola.

8 '

Dvije dobre prilike za Rijeku. Najprije je Radeljić sjajnom dugom loptom pronašao Petroviča koji je pucao u domaći blok, pa Pašalić u nastavku akcije s 15 metara zamalo promašio donji desni kut Čavline.

6 '

Nakon dugačke akcije Rijeke Bogojević je ubacio s lijeve strane, a Pašalić s 15-ak metara iskosa glavom pucao preko gola.

1 '

Počela je utakmica.

15:30 3.4.

Rijeka će u srazu s Lokomotivom loviti svoj deveti finale kupa Hrvatske. U dosadašnjih osam bili su čak tri puta uspješniji od Osijeka, dva puta od Hajduka, te po jednom od Varteksa, Istre 1961 i Intera.

15:22 3.4.

U 16 sati počinje utakmica 1/2 finala SuperSport Hrvatskog kupa između NK Lokomotiva i HNK Rijeka.