Vedro
90 ' +6

Kraj utakmice u Kranjčevićevoj ulici. Lokomotiva – Rijeka 3:1.

90 ' +6

Rijeka je bacila sve karte u napad, a Šotiček presjekao jedno dodavanje, izašao ispred Labrovića i potenirao za konačnih 3:1.

90 ' +3

Zaprijetila je Lokomotiva iz kontranapada, ali Labrović je dva puta obranio.

90 ' +2

Galešić je pucao iz slobodnog udarca s 30-ak metara, Čavlina uz manje poteškoće obranio.

90 '

Igrat će se najmanje pet minuta sudačke nadoknade.

88 '

Umjesto Mudražije na travnjaku je Canjuga.

87 '

Jednu svijeću u kaznenom prostoru domaćina Bogojević je spustio prema Obregonu, ali Čavlina je bio oprezan i prvi došao do lopte.

84 '

Pjaca je pucao iskosa s lijeve strane ali nije naciljao okvir gola.

81 '

Dvostruka zamjena kod Lokomotive umjesto Kastratija i Leovca na travnjaku su Fetai i Vranjković.

80 '

Umjesto Fruka na travnjaku je Bogojević.

74 '

Smolčić je ubacio s desne strane, a Pjaca glavom pucao u Čavlinu.

71 '

Žuti karton dobio je Niko Janković.

69 '

Žuti karton dobio je Ivan Smolčić.

67 '

GOOOL! Smolčić je bacio dugi aut, Mitrović spustio loptu Obregonu koji se s igračem na leđima okrenuo i iz blizine matirao Čavlinu.

59 '

Nakon pogreške domaće obrane Pjaca je iskosa ušao u kazneni prostor, ali njegov udarac sa 16 metara liznuo je vratnicu i otišao u gol aut.

58 '

Pokušao je Fruk s ruba kaznenog prostora, ali pucao je preko gola.

57 '

Umjesto Franje Ivanovića na travnjaku je Niko Janković.

55 '

Ivanović je okomito napao domaći kazneni prostor pa pucao sa 16 metara, ali nije bio precizan.

53 '

Potegao je Goričan s 20-ak metara, lopta je nezgodno odskočila ispred Labrovića, ali vratar Rijeke bio je siguran u intervenciji.

52 '

Drugo poluvrijeme počelo je bez većih uzbuđenja. Lokomotiva je za sada koncentrirana na riječke pokušaje organizacije napada.

46 '

Umjesto Radeljića, Marića i Selahija na travnjaku su Mitrović, Pašalić i Obregon.

45 ' +2

Kraj prvog poluvremena. Lokomotiva – Rijeka 2:0.

45 '

Igrat će se najmanje dvije minute sudačke nadoknade.

44 '

Goda je ubacio s lijeve strane a Marić glavom s desetak metara pucao u Čavlinu.

43 '

Goričan je izveo korner, Smakaj u gužvi pucao prema golu a Šotiček skrenuo loptu iza Labrovića.

41 '

Smakaj je potegao iz slobodnog udarca s više od 30 metara snažno i zamalo neprecizno.

37 '

Leovac je ubacio iz slobodnog udarca, lopta se u gužvi odbila do Roberta Mudražije koji je pogodio za 1:0.

36 '

Žuti karton dobio je Stjepan Radeljić.

34 '

Žuti karton dobio je Robert Mudražija.

24 '

Nakon kratko izvedenog kornera Hožda je ubacio, a Radeljić glavom pucao preko gola.

21 '

Žuti karton kod Lokomotive dobio je Bubanja.

15 '

Nakon ubačaja iz auta lopta je u gužvi došla do Mudražije koji je pogodio iza Labrovića. Ipak, nakon VAR provjere pogodak je poništen zbog zaleđa.

13 '

Opasno je bilo pred gola Lokomotive nakon kornera Fruka, ali bez završnog udarca.

9 '

U nastavku akcije nakon kornera lopta je došla do Mudražije koji je oštrim ubačajem tražio nekog od suigrača, ali izborio je samo novi ubačaj iz kuta.

6 '

Goda, Pjaca i Hodža su dobro kombinirali na lijevoj strani pa ubacili prema Ivanoviću koji se okliznuo, pa onda iz okreta pucao u domaći blok.

4 '

Smolčić je dugo ubacio iz auta, Radeljić spustio za Fruka čiji je udarac sa 16 metara otišao preko gola.

3 '

Franjo Ivanović je ušao u kazneni prostor s desne strane, ali njegov udarac otišao je u vanjski dio mreže.

1 '

Počela je utakmica između Lokomotive i Rijeke.

Lokomotiva je bila gost Bijelih i u prvoj utakmici koja je odigrana na stadionu HNK Rijeka u kojoj su Leovac, Bezjak i Sharbini potpisali premijernu pobjedu naše momčadi.

Rijeka i Lokomotiva odigrali su prvu utakmicu Lokosa u HNL-u. U 1. kolu sezone 2009./2010. Rijeka je pobijedila 6:0, braća Ahmad i Anas Sharbini su postigli po tri pogotka, a kapetan Lokomotive bio je aktualni trener Bijelih Željko Sopić. Dio te momčadi Lokosa bio je i Mario Jozić, rezervni vratar Lokomotive na toj utakmici, a danas trener vratara Bijelih.

Posljednje gostovanje u Kranjčevićevoj ulici bilo ono u SuperSport Hrvatskom kupu kojeg je svojim pogotkom odlučio Ivan Smolčić. Kako je bilo na posljednjem gostovanju u Kranjčevićevoj ulici možete pogledati na sažetku u nastavku.

Na stadion u Kranjčevićevoj ulici počeli su pristizati i prvi navijači Rijeke. Na istočnoj tribini očekuje ih se više od tisuću.

Uoči gostovanja u Kranjčevićevoj ulici najveći poziv na oprez, uz kvalitetnu momčad kao što je Lokomotiva, neupitno je i činjenica da su domaćini čak 12 od 14 pobjeda protiv Rijeke ostvarili na domaćem travnjaku.

Rijeka je uvjerljiva i kada je riječ o razlici golova, Bijeli su postigli 110, a primili 51 pogodak.

Rijeka danas 60. put na suprotnoj strani ima nogometaše Lokomotive. Od ove brojke 52 utakmice se odnose na HNL, a Rijeka je bila uspješnija u ukupno 37 ogleda, osam je završilo remijem a 14 pobjedom Lokomotive.

18:30 28.4.

Za sat vremena počet će utakmica 32. kola SuperSport HNL-a između NK Lokomotiva i HNK Rijeka.