Novi ubačaj iz kuta, Frigan je ostao sam i puca glavom pored gola

102 '

Ubačaj iz kuta, Smolčić puca glavom, Kovačić sjajno brani

101 '

Prince je prošao po strani, odigrao za Frigana koji je iz okreta pucao preko gola

97 '

Jednu dugu loptu Frigan je spustio za Djouahru na 16 metara, udarac je otišao pored gola

97 '

Iz igre je izašao Bušnja, u igru je ušao Smolčić

93 '

U nastavku akcije visoku loptu u kazneni prostor nije očistila obrana Rijeke, ona je došla do Batarela koji je ostao sam, ali nije dobro zahvatio loptu i propala je prilima. Nakon novog kornera Škurla je snažno pucao sa 16 metara, lopta je završila u bloku

92 '

Novak je opasno pucao, Galešić skrenuo loptu i umalo zatresao vlastitu mrežu

90 '

Počeo je prvi produžetak

90 '

Kraj drugog poluvremena, igrat će se produžeci

90 '

Igrat će se četiri minute nadoknade

82 '

Iz igre je izašao Dajčar, u igru je ušao Bajlović

80 '

Pritisak Rijeke, pucao je Frigan s 18 metara

79 '

Bušnja je glavom prenio loptu, Frigan je uspio pucati pored vratara, ali loptu je uspio stići branič Moslavine i izbiti

78 '

Bača je zaradio žuti karton

74 '

Ubačaj iz kuta, lopta je pala pred gol, a Galešić je propustio s metra zakucati loptu u mrežu

74 '

Iz igre je izašao Milinković, u igru je ušao Grgić

70 '

Kakva prilika za Rijeku, Prince je ostao sam pred golom Moslavine nakon asistencije Grgića, lopta je čini se u ključnom trenutku odskočila i udarac je otišao preko grede

70 '

Lijep prodor i udarac Djouahre, ali otišao je iznad grede

67 '

Ubačaj iz kuta, Krešić je bio najviši, ali udarac je otišao preko gola

65 '

Djouahra je pucao s 18 metara, vratar je kratko odbio loptu, natrčao je Bušnja i zabio

57 '

Iz igre je izašao Loso, u igru je ušao Peranić

57 '

Iz igre je izašao Slekovac, u igru je ušao Bajča

55 '

Lončarević je krenuo u kontru i potegnuo sa 16 metara, lopta je otišla preko gola

50 '

Batarelo je zaradio žuti karton

48 '

Alvarez je primio loptu na rubu kaznenog prostora, udarac je otišao preko grede

46 '

Iz igre je izašao Vlasenko, u igru je ušao Grgić

46 '

Iz igre je izašao Vrančić, u igru je ušao Djouahra

46 '

Iz igre je izašao Karrica, u igru je ušao Prince

46 '

45 ' +1

45 '

Vrančić je ubacio iz kuta, Krešić je bio u skoku pred golom, ali nije uspio dobro zahvatiti loptu i propala je odlična prilika

45 '

Hodža je pucao s 20 metara, lopta se odbila u bloku i završila u korneru

43 '

Galešić je sjajnom dugom loptom pronašao usamljenog Vrančića koji nije uspio dobro primiti loptu i propala je sjajna prilika za bijele

33 '

Batarelo je proigrao Lončarevića koji je ušao u kazneni prostor i poentirao u bliži kut

32 '

Anton Krešić zaradio je žuti karton

30 '

Nakon novog ubačaja iz kornera, Vlasenko je odbio loptu, “svijeća” je padala pred gol Moslavine. Krešić je pucao glavom, ali vratar Kovačić novom je dobrom reakcijom sačuvao mrežu

29 '

Nakon kornera za Rijeku, Alvarez je oduzeo loptu na rubu kaznenog prostora i ubacio za Vrančića, ali njegov udarac na drugoj vratnici obranio je vratar Moslavine

25 '

Opasan ubačaj Bušnje, lopta se nezgodno odbila i umalo došla do Hodže pred golom Moslavine

18 '

Karrica je uputio udarac s 20 metara, vratar Moslavine lako je ukrotio udarac

17 '

Dajčar je probao s 25 metara, lopta je otišla visoko iznad grede

14 '

Karrica je probao sa 16 metara, lopta je završila u bloku

13 '

Frigan je iščeprkao jednu loptu i ušao u kazneni prostor. Lopta je došla do Bušnje, ali njegov udarac s 15 metara s desne strane završio je u bloku

11 '

Lijepu akciju Moslavine okončao je Dajčar, ali njegov udarac išao je ravno u ruke Zlomislića

10 '

Jurišić je odlično proigrao Vrančića koji je predugo čekao s ubačajem i obrana Moslavije blokirala je ubačaj

2 '

Vrančić je opasno ubacio iz kornera, malo je nedostajalo da lopta završi u mreži, domaćin je očistio loptu s crte

1 '

14:15 19.10

U 15 sati počinje ogled Moslavine i Rijeke u šesnaestini finala SuperSport Kupa Hrvatske