90 ' +2
89 '

Ubačaj s lijeve strane i Stanić je poentirao

88 '

Vratar Oriolika nije dobro reagirao kod istrčavanja, Vuk je sa 16 metara uputio loptu u praznu mrežu, ali branič Oriolika spriječio je gol

83 '

Udarac Bušnje obranio je vratar Herceg, ali Bušnja je odbijanac pospremio u mrežu

83 '

Bušnja je proigrao Vuka koji je ostao sam u kaznenom prostor, ali vratar Oriolika sjajnom reakcijom sačuvao je mrežu. Prince je srušen u nastavku akcije – treći penal za Rijeku

81 '

Iz igre izlazi Krešić, umjesto njega u igru je ušao Escoval

79 '

Obregon je prebacio istrčalog vratara, Bešo je spasio da lopta ode u praznu mrežu

73 '

Iz igre izlazi Lucić, umjesto njega u igru je ušao Kuterovac

73 '

Iz igre izlazi Marušić, umjesto njega u igru je ušao Galović

73 '

Iz igre izlazi Tomečak, umjesto njega u igru je ušao Ivan Smolčić

73 '

Iz igre izlazi Lepinjica, umjesto njega u igru je ušao Stanić

69 '

Brza kontra Rijeke, Bušnja je ušao s desne strane, ušao u kazneni prostor i pogodio suprotan kut

68 '

Iz igre izlazi Merkulov, umjesto njega u igru je ušao Jurišić

68 '

Iz igre izlazi Abass, umjesto njega u igru je ušao Prince

65 '

Žuti karton dobio je Anton Krešić

62 '

Odlična situacija za Abassa na 16 metara, udarac je otišao iznad grede

59 '

Iz igre izlazi Batalo, umjesto njega u igru je ušao Morber

59 '

Iz igre izlazi Benić, umjesto njega u igru je ušao Eržen

56 '

Obregon je bio precizan

55 '

Tomečak je ubacio, lopta je pogodila igrača Oriolika u ruku. Penal za Rijeku

53 '

Prilika za Abassa koji je imao Obregona u odličnoj poziciji, ali na kraju je vratar blokirao udarac

48 '

Bušnja i Vuk izigrali su obranu Oriolika, a Bušnja je precizno pogodio s ruba kaznenog prostora

47 '

Iz igre izlazi Yener, umjesto njega u igru je ušao Bilić

46 '

45 ' +1

45 ' +1

Abass je bio siguran s bijele točke

45 ' +1

Mudražija je srušen u kaznenom prostoru. Penal za Rijeku

45 '

Tomečak je proigrao Lepinjicu koji je ubacio u kazneni prostor. Abass je ostao sam, ali udarac je otišao visoko iznad gola

35 '

Brza akcija Rijeke, ali udarac Vuka s ruba kaznenog prostora još jednom nije bio precizan

32 '

Nova prilika za Rijeku, udarac Vuka s 15 metara otišao je uz vratnicu

31 '

Udarac Mudražije sa ruba kaznenog prostora obranio je vratar Herceg

29 '

Napad Rijeke zaključio je Bušnja udarcem s 18 metara, ali lopta je otišla visoko iznad gola

24 '

Novi opasan ubačaj pred gol Rijeke, Merkulov je bio na mjestu i izbio loptu u korner

21 '

Opasan ubačaj pred gol Rijeke, Labrović je siguran

20 '

Mudražija je ubacio prizemnu loptu iz kornera, Abass ju je propustio, a udarac Lepinjice otišao je preko gola

19 '

Abass je lijepim potezom otvorio prostor za udarac na 16 metara, ali nije dobro zahvatio loptu

19 '

Mudražija je pucao, domaćin je izbio loptu

18 '

Abass je izborio slobodan udarac na 16 metara s lijeve strane, a Marušić je zaradio žuti karton zbog prekršaja

14 '

Visoka svijeća pred gol Rijeke, Labrović je siguran

10 '

Merkulov je lijepo pronašao Bušnju u kaznenom prostoru, ali napadač Rijeke je promašio gol iz odlične pozicije

8 '

Mudražija je ubacio iz slobodnog udarca, lopta se od odbila do Merkulova, ali udarac s 25 metara otišao je preko gola

6 '

Lijep prodor Bušnje, ali ubačaj nije stigao do Abassa

2 '

Prvi pritisak Rijeke, udarac Merkulova završio je u bloku

1 '

13:40 13.11

Za dvadeset minuta počet će ogled osmine finala SuperSport Hrvatski kup. Pobjednika ogleda u Oriovcu očekuje gostovanje kod Dinama u četvrtfinalu

13:30 12.11.

13:30 9.11.