Pilj je povukao kontru, uspio se otrhvati Abassu, ali udarac s 20 metara otišao je uz vratnicu

Iz igre izlazi Galešić, ulazi Vukčević

60 '

Odličan prodor Kleinheislera, ušao je u kazneni prostor, Prskalo je bio u spreman

54 '

Velika prilika za Osijek. Nakon ubačaja iz slobodnog udarca, lopta je došla do Jugovića koji je ostao sam u kaznenom prostoru. Njegov udarac završio je u bloku, lopta se odbila u ruke Prskala

53 '

Nonšalantnost u obrani Rijeke otvorila je priliku za domaćina, Kleinheisler je ušao sam u 16 metara, ali predugo je čekao i obrana Rijeke blokirala je pokušaj

47 '

Stanićev udarac je od bloka otišao u korner

46 '

45 ' +4

45 '

Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade

43 '

Obregon je oduzeo jednu loptu u kaznenom prostoru Rijeke. Ampem je sjajno izdržao duel ali loše je odigrao za Abassa. Ivušić je bio brži i propala je velika prilika za Rijeku

41 '

Ampem je probao s 20 metara, lopta je išla u ruke Ivušiću

33 '

Opasan ubačaj pred gol Rijeke, Mierez je vratio loptu glavom u srce kaznenog prostora, ali tamo nije bilo igrača Osijeka

28 '

Stanić je sjajno odigrao za Abassa koji je ubacio. Obrana Osijeka odbila je loptu ponovo do Abassa koji je, iz uskog kuta, okušao udarac s lijeve strane kaznenog prostora, ali Ivušić je bio siguran

24 '

Pauza je zbog osvježenja igrača

17 '
Jedna od mnogih ubačaja Osijeka je na kraju pronašao metu, Mierez je poentirao glavom
12 '

Lijep prolaz Murića, ali udarac s 20 metara otišao je preko gola

8 '

Kontra Rijeke, Stanić je izbacio Tomečaka koji je bio odigrao za Obregona. Napadač Rijeke nije dobro zahvatio loptu, već ju je gurnuo samo za Abassa koji ju je pospremio u mrežu. Označeno je na kraju zaleđe Tomečaka