Abass je zaradio opomenu zbog prigovora

85 '

Labrović je izašao zatvoriti jedan prodor Osijeka, lopta se odbila od Čestića i završila u mreži

83 '

Pavičić je ubacio iz slobodnog udarca, Krešić je pucao glavom, ali Ivušić je siguran

83 '

Iz igre je izašao Fućak, u igru je ušao Topčagić

78 '

I Princeov udarac s 18 metara završio je u bloku

77 '

Prince je ubacio, ali Pavičić je samo prenio loptu glavom

74 '

Velika prilika za Osijek, udarac Kleinheislerea s 18 metara, Labarović je skrenuo u korner

71 '

Iz igre je izašao Bohar, u igru je ušao Mance

71 '

Iz igre je izašao Caktaš, u igru je ušao Brlek

67 '

Iz igre je izašao Vučkić, u igru je ušao Čerin

68 '

Iz igre je izašao Murić, u igru je ušao Abass

57 '

Kontra Osijeka, Bohar je pokušao iznenaditi Labrovića, vratar Rijeke bio je siguran

56 '

Murić je opasno ubacio u peterac, Škorić je izbio loptu u korner

51 '

Odličnu priliku Pavičiću su otvorili Drmić i Vučkić, ali udarac s ruba kaznenog prostora išao je ravno u ruke vratara Ivušića

49 '

Brza kontra Rijeke, ali udarac Vučkića s 18 metara završio je u bloku

48 '

Josip Drmić zaradio je opomenu zbog prigovora

46 '

Počelo je drugo polvrijeme

45 ' +1

44 '

U završnici prvog dijela domaćin je tražio kazneni udarac zbog igranja Krešića rukom u kaznenom prostoru. Jović je nakon pregleda VAR-a pokazao da se igra dalje

34 '

Prince je ubacio, Drmić je prenio za Vučkića koji je ostao sam pred golom, ali Ivušić je obranio. Iako pomoćni sudac nije označio zaleđe, na snimci se vidjelo da je Vučkić bio u nedozvoljenoj situaciji

32 '

Nova brza akcija Osijeka, Jurčević se našao u dobroj situaciji na 15 metara, lopta je završila u bloku

29 '

Čestić je zaradio žuti karton

28 '

Drmić je probao gurnuti za Murića, malo je nedostajalo da se nogometaš Rijeke nađe sam pred golom Osijeka

27 '

Caktaš je ubacio iz slobodnog udarca, Lončar je pucao glavom, ali Labrović je još jednom na mjestu

18 '

Bohar je snažno pucao, Labrović odbio. Žaper je pokušao iz odbijanca, ali to je bio lagan zadatak za vratara Rijeke

16 '

Fiolić je zaradio opomenu nakon prekršaja na Vukčiću

8 '

Osijek je izveo korner, Lončarov udarac glavom otišao je preko grede

7 '

Osijek je ponovo pritisnuo obranu Rijeke i uzeo loptu, Kleinheisler je pucao s 18 metara, Labraović ponovo sjajno brani

6 '

Velika prilika za Osijek, Fućak je izbio pred gol i snažno pucao, Labrović je dovoljno skrenuo loptu da ne završi u mreži. Nakon kornera, Škorić je bio najviši, a udarac glavom otišao je preko gola