Novi opasan ubačaj s lijeve strane, Bukvić pokušao škarice, Mitrović je skrenuo loptu u vlastitu mrežua

Lovrić je potegnuo iz slobodnog udarca, Labrović je siguran

Iz igre izlazi Veiga, ulazi Grgić

58 '

Frigan je opasno ubacio, malo je nedostajalo da lopta završi u mreži

57 '

Rijeka je imala dvije dobre situacije u dvije minute, ali pokušaj ubačaja Gode i udarac Frigana nisu bili prava rješenja

55 '

Slobodan udarac za Osijek na 18 metara, malo s lijeve strane. Lovrić je potegnuo, lopta je otišla pored vratnice

49 '

Mierez je odnio loptu Veigi, u nastavku akcije lopta je došla do Lovrića čiji je snažan udarac otišao pored gola

48 '

Nakon kornera, u nastavku akcije i novog ubačaja, Lovrić je dobro pucao glavom, lopta je okrznula Veigu i završila u novom korneru

47 '

Odlična akcija Osijeka, nakon prodora po lijevoj strani lopta je došla do Fiolića koji je “stisnuo” s 15 metara, Labrović je sjajno reagirao

46 '

Počelo je drugo poluvrijeme

45 ' +1

Kraj prvog poluvremena

45 '

Igrat će se minuta sudačke nadoknade

41 '

Galešić je zaradio žuti karton

39 '

Hodža je izašao iz igre, zamijenio ga je Selahi

32 '

Hodža je proigrao Frigana koji se našao u sjajnoj situaciji, ali njegov udarac obranio je Malenica

31 '

Banda je izveo korner i lopta je završila direktno u mreži

30 '

Banda je opasno ubacio iz slobodnog udarca, Cheberko je izbio loptu u korner

29 '

Bukvić je potegnuo iz voleja, Labrović je bio siguran

28 '

Prince je ubacio s desne strane, lopta je imala nezgodnu putanju, a vratnica spasila domaćina!

27 '

Lovrić je gurnuo za Jurčevića koji je ostavio za Miereza, ali udarac je otišao preko gola

25 '

Goda je izbacio Djouahru koji je ubacio, a Malenica izbio loptu u korner

24 '

Bukvić je opasno ubacio pred gol Rijeke, malo je nedostajalo da Mierez skrene loptu u mrežu

21 '

Bukvić je prošao s desne strane i ubacio, lopta je došla do Lovrića koji se našao u odličnoj situaciji, ali njegov udarac blokirao je Prince

19 '

Djouahra je primio loptu uz gol crtu, sjajno se riješio pratnje, odigrao za Hodžu čiji je udarac blokirao Barišić

17 '

Omerović je primio loptu na desnoj strani i pokušao pronaći Fiolića, ali Labrović je pokupio loptu

13 '

Veiga je zaradio žuti karton

10 '

Lijep prodor Gode, ali ubačaj nije bio kvalitetan

4 '

Barišić je srušio Marina, slobodan udarac za Rijeku na lijevoj strani u blizini kaznenog prostora. Djouahra je pucao izravno, Malenica je bio spreman na prvoj vratnici. Djouahra je zatim izveo korner, ali na kraju gol aut za Osijek