Iz igre je izašao Selahi, ušao je Galešić

88 '

Mierez je zaradio opomnenu

73 '

Rijeka je imala stopostotnu priliku. Fruk je gurnuo loptu koja je stigla do Pašalića. Napadač Rijeke našao se sam pred Malenicom koji je odličnom reakcijom obranio njegov udarac

72 '

Iz igre je izašao Ivanović, ušao je Obregon

72 '

Iz igre je izašao Janković, ušao je Yansane

69 '

Janković je zaradio žuti karton

68 '

Iz igre je izašao Prekodravac, ušao je Caktaš

68 '

Iz igre je izašao Bukvić, ušao je Matković

66 '

Fruk je ušao s lijeve strane u kazneni prostor, ali snažan udarac išao je ravno u Malenicu

65 '

Pašalić je zaradio žuti karton

58 '

Iz igre je izašao Banda, ušao je Hodža

58 '

Ivanović je pucao s 18 metara, lopta je od bloka otišla u korner

57 '

Kontra Rijeke, Pašalić je odlično pucao s 18 metara, Malenica je uspio obraniti udarac

50 '

Iz igre je izašao Fiolić, ušao je Brlek

47 '

Fruk je pucao s 20 metara, lopta je na putu prema golu pogodila Ivanovića

46 ' +1

Počelo je drugo poluvrijeme

45 ' +1

Kraj prvog poluvremena

38 '

Odličan ubačaj pred gol Rijeke, Bralić je ostao sam, ali udarac glavom otišao je pored gola

33 '

Prekodravac se našao sam u sjajnoj situaciji nakon asistencije Drambaieva, ali veznjak Osijeka, koji je bio leđim okrenut golu,  pokušao je spustiti za suigrača i propala je prilika za domaćina

29 '

Bralić je zaradio žuti karton

27 '

Ivan Smolčić zaradio je žuti karton

20 '

Fruk je sjajno prošao pored braniča Osijeka u kaznenom prostoru, ali udarac nije bio precizan

19 '

Nakon ubačaja iz slobodnog udarca, Bralić je bio najviši u skoku, ali bio je to lagan zadatak za Labrović

17 '

Nakon duplog pasa po desnoj strani, Bukvić je okušao udarac, ali nije bilo preciznosti

10 '

Osijek je iskoristio pogrešku u obrani Rijeke, Pušić se našao u dobroj prilici, ali Labrović je siguran