90 '
90 '

Abass je izašao, ušao je Obregon

89 '

Ubačaj u pet metara, Galešić je najbrži i spašava gol. Nakon kornera novi udarac i sjajna reakcija Prskala

86 '

Kurtič je zaradio opomenu

81 '

Novi opasan ubačaj pred gol Rijeke, Swiderski je pucao glavom preko grede

76 '

Iz igre izlazi Vukčević, ulazi Galešić

76 '

Iz igre izlazi Čerin, ulazi Liber

72 '

Iz igre izlazi Živković ulazi Murg

72 '

Iz igre izlati Biseswar ulazi Reis

72 '

Iz igre izlazi Tomečak, ulazi Bušnja

71 '

Velika prilika za domaćina, Kurtič je snažno potegnuo iz odlične prilike, ali nije bilo preciznosti

69 '

Velika gužva u kaznenom prostoru Rijeke, Vukčević je na kraju izbio loptu s gol crte

68 '

Nino Galović zaradio je opomenu

68 '

Slobodan udarac za PAOK na 25 metara

65 '

Pavičić je ubacio, vratar PAOK-a je najbrži u pet metara

64 '

Lijepa akcija Rijeke, Pavičić je ubacio, ali domaćin je očistio opasnost. Ubačaj Abassa završio je u bloku i korneru za Rijeku

62 '

Novi potez i udarac Živkovića i novi blok Krešića

61 '

Nova akcija domaćina i udarac Kurtiča, lopta je ponovo otišla pored gola

58 '

Opasan ubačaj pred gol Rijeke, loptu nije nitko dirao, Prskalo je odbio loptu

56 '

Kurtič je okušao udarac, lopta je od bloka u visokom luku završila u rukama Prskala

54 '

Opasan ubačaj u pet metara pred gol Rijeke, Krešić odličnom reakcijom izbija loptu u korner i spašava stopostotnu priliku za domaćina

53 '

Swiderski je ponovo probao s 18 metara, ali opasna ljevica ovoga puta nije bila precizna. Prskalo je lako ukrotio udarac

51 '

Swiderski se ponovo našao u sjajnoj situaciji, ali novi udarac otišao je pored gola

50 '

Nakon ubačaja iz kuta, lopta je došla do Živkovića čiji je udarac iz bloka otišao u novi korner. Nakon novog  ubačaja gužva pred golom Rijeke, ali sve se na kraju dobro završilo

49 '

Opasnost pred golom Rijeke, Krešić izbacuje u korner

46 '

Počelo je drugo poluvrijeme

45 ' +3

Kraj prvog poluvremena

45 ' +2

Pokušaji Lepinjice i Tomečaka završili su u bloku

44 '

Opasan udarac Swiderskog glavom išao je u ruke Prskala

40 '

Slobodan udarac Vierinhe završio je u živom zidu

39 '

Novi opasan udarac Swiderskog od bloka je završio u korneru

37 '

Sjajan izlazak Vukčevića i lijep prolaz na suparničku polovicu, ali dodavanje za Abassa nije bilo precizno

33 '

Lepinjica je potegnuo s 20 metara i pogodio!!!

31 '

Iz igre izlazi Soares, ulazi Taylor

26 '

Novi opasan udarac Kurtiča s dvadesetak metara otišao je pored gola

26 '

Nova akcija PAOK-a, Krešić je ponovo na mjestu, novi korner za domaćina

22 '

PAOK je ponovo stigao pred gol Rijeke, ali na kraju je otklonjena opasnost nakon što je Krešić izbio loptu

20 '

Ampem je pokušao s 20 metara s lijeve strane, nije bilo preciznosti

19 '

Pavičić je lijepo odigrao za Tomečaka koji je ubacio, ali obrana PAOK-a lako je otklonila opasnost

17 '

Prilika za Rijeku. Vukčević je ubacio, lopta je došla do Tomečaka koji je pucao isprve s 20 metara. Lopta se odbila od bloka i umalo prevarila vratara PAOK-a koji je u posljednjem trenutku spasio svoju mrežu

16 '

Rijeka zasad odlično parira PAOK-u

15 '

Novi ubačaj iz kuta, Krešić je izbacio loptu

15 '

Lijepa akcija domaćina po desnoj strani i ubačaj, Galović izbija u korner

14 '

Čerin je zaradio opomenu zbog povlačenja za dres

11 '

Nakon kornera, otvorila se prilika za kontru Rijeke, ali pokušaj Abassa da proigra Ampema nije bio precizan

10 '

Krešićeva dobra reakcija i korner za PAOK

9 '

Snažan udarac Živkovića s 25 metara, lopta je otišla pored gola

8 '

Pavičić se lijepo oslobodio pratnje i krenuo prema golu PAOK-a, ali predugo je čekao da pokuša proigrati Abassa i propala je prilika

6 '

Rijeka je izborila slobodan udarac, ali ubačaj Pavičića očistila je obrana PAOK-a