Obregon je bio siguran s bijele točke za prvijenac u dresu Rijeke

88 '

Obregon je srušen u kaznenom prostoru Pitomače. Penal za Rijeku

86 '

Murić je sjajnom loptom izbacio Bušnju koji se sjurio prema golu i matirao Zdelara, ali vratnica je spasila domaćina

84 '

Iz igre je izašao Jakupec, ušao je Pavao Jan Begović

80 '

Lijep udarac Murića, lopta je otišla uz vratnicu

78 '

Obregon je pobjegao u kontru, sve je napravio, ali udarac je otišao iznad grede

75 '

Igru je napustio Krešić, ušao je Ivan Smolčić

75 '

Opomenu zaradio Peršić

71 '

Murić je proigrao Abassa koji je ostao sam u kaznenom prostoru i poentirao

68 '

Matančić je ostao sam u kaznenom prostoru Rijeke, Zlomislić je odlično reagirao

66 '

Iz igre je izašao Liber, ušao je Selahi

66 '

Iz igre je izašao Miloš, ušao je Škrinjar

66 '

Iz igre je izašao Begović, ušao je Peršić

62 '

Odličan udarac Hrvoja Smolčića s 20 metara ispod grede izvadio je vratar Zdelar

59 '

Iz igre je izašao Babić, ušao je Zorić

59 '

Iz igre je izašao Milinović, ušao je Skoko

58 '

Iz igre je izašao Lepinjica, ušao je Stanić

58 '

Iz igre je izašao Vuk, ušao je Abass

58 '

Iz igre je izašao Vučkić, ušao je Murić

57 '

Obregonov udarac završio je u bloku, Vučkić je pospremio odbijanac

55 '

Vučkić je pronašao Vuka u kaznenom prostoru, ali njegov udarac je blokiran

52 '

Lepinjica je zaradio opomenu zbog prekršaja

48 '

Bušnja je ubacio, Vuk primio loptu u kaznenom prostoru i poentirao

47 '

Dupli pas Bušnje i Obregona, novi udarac Bušnje i nova obrana Zdelara

46 '

45 ' +1
43 '

Velika prilika za  domaćine, ali udarac Babića, koji je ostao sam u srcu kaznenog prostora, otišao je preko grede

36 '

Liber je odlično odigrao za Obregona koji je gurnuo za Vučkića i nogometaš Rijeke je poentirao

36 '

Novi prodor Bušnje i dupli pas s Vukčićem, ali udarac ponovo nije bio kvalitetan

33 '

Braut je ubacio s lijeve strane, Vuk je primio loptu u kaznenom prostoru, ali udarac je išao u vratara Zdelara

31 '

Vuk je prošao po lijevoj strani i pronašao usamljenog Bušjnu na 16 metara, ali udarac je otišao daleko iznad gola

30 '

Vučkić se oslobodio za prostor u kaznenom prostoru, ali udarac je išao u vratara Pitomače

30 '

Liber je lijepo prošao i pronašao Vuka, ali novi udarac nogometaša Rijeke je blokiran

28 '

Bušnja i Vučkić odigrali su odličan dupli pas na desnom boku, ali Bušnja u završnici nije dobro reagirao

26 '

Pitomača se našla u odličnoj prilici u kaznenom prostoru Rijeke, ali Escoval je odnio loptu ispred Milinovića

24 '

Lepinjica je pokušao s dvadesetak metara, ali Zdelar je bio na mjestu

22 '

Smolčić je dugom loptom pronašao Bušnju koji je sjajno proigrao Obregona. Napadač Rijeke izbio je sam pred vrata Pitomače, ali vratar Zdelar sjajnom reakcijom sačuvao je svoju mrežu

21 '

Odličan udarac Vukčića s 18 metara i odlična reakcija vratara Zdelara

17 '

Bušnja je izveo slobodan udarac, ali lopta je “zapela” u živom zidu

17 '

Liber je srušen na rubu kazenong prostora Pitomače. Prilika za Rijeku

13 '

U nastavku akcije Vuk je izbacio Obregona u priliku, ali njegov udarac obranio je vratar Pitomače

13 '

Obregon se izborio za loptu u skoku i odigrao za nadolazećeg Vuka. Napadač Rijeke ušao je u kazneni prostor, ali njegov udarac je blokiran

12 '

Matančić je pokušao s 25 metara, bio je to lagan zadatak za Zlomislića

10 '

Opasan ubačaj pred gol Rijeke, Zlomislić je odnio loptu

4 '

Obregon je pobjegao obrani Pitomače, uspio je gurnuti loptu pored vratara, ali vratnica je spasila domaćina na kratko. Bušnja je odbijanac pospremio u mrežu

3 '

Liber je ubacio iz slobodnog udarca, Krešićev pokušaj glavom otišao je preko grede