Iz igre izlazi Delić, ulazi Franco

86 '

Perić je zaradio opomenu

83 '

Selahi je ostao sam na 16 metara, veznjak Rijeke je ciljao, udarac je otišao pored gola

81 '

Alvarez je zaradio žuti karton

80 '

Iz igre izlazi Hodža, ulazi Simčić

80 '

Iz igre izlazi Djouahra, ulazi Alvarez

79 '

Vukčević je zaradio žuti karton

76 '

Brza kontra Šibenika, Vlasenko je pravovremenom reakcijom izbio loptu ispred Čopa u korner

68 '

Odličan dupli Obregona i Djouahre, uslijedio je ubačaj, ali lopta je prošla iza leđa Vučkića. Grgić je vratio loptu u kazneni prostor Šibenika, natrčao je Selahi na 16 metara, ali nije dobro zahvatio loptu

67 '

Iz igre izlazi Djuričin, ulazi Vučkić

66 '

Djuričin je probao s dvadesetak metara, lak posao za Rogića

65 '

Dolček je zaradio opomenu

58 '

Iz igre je izašao Pavlović, ušao je Djouahra

56 '

Rijeka napada i u drugom poluvremenu, ali pogotka i dalje nema

47 '

Delić je zaradio žuti karton

46 '

Iz igre izlazi Rak, ulazi Dolček

46 '

Iz igre izlazi Čanadi, ulazi Čop

46 '

45 ' +2

45 ' +1

Hodža je zaradio žuti karton

45 ' +1

Nakon kornera, lopta je došla do Djuričina koji je ostao sam pred golom Šibenika, Rogić je opet obranio udarac

45 ' +1

Grgić je ubacio iz auta u kazneni prostor, lopta je na kraju došla do Prince koji puca s 15 metara, Rogić odlično brani

45 '

Mislav Matić zaradio je žuti karton zbog prigovora

43 '

Iz igre je izaša Mesa, ušao je Kvesić

43 '

Pavlović je zaradio žuti karton

41 '

Nova prilika za Rijeku, Obregon se još jednom našao u dobroj situaciji, Rogić opet brani

27 '

Vukčević je sjajno proigrao Prineca koji se sjurio u kazneni prostor i pokušao proigrati Djuričina koji je dolazio sam na drugoj vratnici. Obrana Šibenika kratko je odbila loptu, natrčao je Grgić ali nije dobro zahvatio loptu i udarac s 14 metara otišao je preko gola

26 '

Selahi je odličnom dugom loptom proigrao Obregona, koji se u pratnji stopera izborio za poziciju, ali previše je oklijevao i na kraju je lopta završila u gol autu

24 '

Pavlović je ubacio, ali na kraju bijeli nisu ozbiljnije zaprijetili

23 '

Mesa je zaradio opomenu zbog prekršaja na Obregonu. Slobodan udarac za Rijeku

22 '

Ubačaj iz slobodnog udarca u kazneni prostor Rijeke, uslijedila je velika gužva pred golom, ali obrana  je na kraju izbacila loptu

19 '

Lijepa akcija Rijeke po lijevoj strani, Prince je ušao u kazneni prostor i proigrao Djuričina čiji je udarac otišao pored gola

17 '

Grgić i Selahi odličnim duplim pasom otvorili su prostor Hodži koji je gurnuo loptu za Obregona. Napadač Rijeke matirao je Rogića, ali pomoćni sudac označio je zaleđe, a odluku je potvrdio VAR

11 '

Šibenik je kružio oko kaznenog prostora Rijeke, Čanadi je na kraju pucao, lopta je otišla pored gola

9 '

Čanadi je pucao s 20 metara, Labrović je lako ukrotio udarac

7 '

Velika prilika za Rijeku! Selahi je sjajno oduzeo loptu i precizno proigrao Djuričina koji se sjurio prema golu. Obregon je dolazio iz drugog plana, Djuričin je krenuo prema golu i našao se u odličnoj prilici, ali udarac je obranio Rogić