Vukčević je ubacio s lijeve strane, Frigan je bio brži u skoku ispred Rogića, uspio je skrenuti loptu, ali nikog nije bilo da ju pospremi u mrežu

Soldo je odmah po ulasku zaradio opomenu nakon prekršaja na Selahiju

60 '

Iz igre je izašao Đira, u igru je ušao Soldo

54 '

Janković je ubacio iz slobodnog udaraca, nakon velike gužve u kaznenom prostoru, obrana Šibenika uspjela je očistiti opasnost

48 '

Marin je odigrao za Jankovića koji je proigrao Frigana. Napadač Rijeke smirio je loptu u kaznenom prostoru i poentirao desnom nogom

47 '

Rogić je previše oklijevao, Frigan je uspio djelomice blokirati ispucavanje, malo je nedostajalo da lopta završi u mreži

46 '

Iz igre je izašao Đorić, u igru je ušao Pozo

46 '

Iz igre je izašao Špeljak, u igru je ušao Radonjić

46 '

45 ' +2

45 '

Novi snažan pokušaj Jankovića s 18 metara, lopta je otišla pored gola

44 '

Đorić je zaradio žuti karton

34 '

Pokušaj Frigana glavom otišao je pored gola

33 '

Prince je ubacio s desne strane, Frigan smirio loptu za Selahija čiji je udarac s 11 metara otišao pored gola

31 '

Arai je ubacio s lijeve strane, lopta je prošla kroz kazneni prostor. Nakon novog ubačaja, ovoga puta Kvržića s desne strane, Čanađija je pucao, ali Labrović je odlično reagirao

29 '

Prince je proigrao Selahija koji je ušao u kazneni prostor s desne strane. Rogić je izašao skratiti kut, Selahi je uspio ubaciti, ali Frigan nije uspio doći do lopte ispred braniča Šibenika

21 '

Marin je potegnuo iz slobodnog udarca s 25 metara, Rogić je kratko odbio loptu, ali ju je uspio ponovo uhvatiti

15 '

Arai je pobjegao obrani Rijeke, ali Galešić ga je uspio dovoljno omesti i udarac nogometaša Šibenika završio je u vanjskom dijelu mrežu

13 '

Nakon pogreške obrane Šibenika, Janković je potegnuo s 18 metara, ali greda je spasila goste

12 '

Dolček je pokušao s ruba kaznenog prostora, ali lopta je zapela u obrambenom bloku

9 '

Prince je potegnuo s dvadeset i pet metara, Rogić je odbio loptu u korner

2 '

Brza akcija Rijeke, Prince je proigrao Marina koji je poentirao, ali pomoćni sudac označio je zaleđe s obzirom da su i Frigan koji je utjecao na igru, ali i Marin bili malo ispred obrane Šibenika