Oleksii Derevinskyi (Ukrajina)
28°C
90 ' +3

90 '

Ivanović je pobjegao gostujućoj obrani, ali ovoga puta nije bilo preciznosti u sjajnoj situaciji

82 '

Ilinković je sjajno proigrao Grgića koji je poentirao

80 '

Iz igre je izašao Johansen, u igru je ušao Mikkelsen

80 '

Iz igre je izašao Egilsson, u igru je ušao Giessing

75 '

Lijep prodor i snažan udarac Ivanovića i nova odlična reakcija gostujućeg vratara

73 '

Iz igre je izašao Pašalić, u igru je ušao Grgić

72 '

Nakon ubačaja Pašalića, odbila se jedna visoka svijeća u kaznenom prostoru. Galešić je bio najviši, ali udarac glavom je otišao pored gola

65 '

Odličan udarac Ilinkovića, vratar Lamhauge izvadio je loptu ispod vratnice

64 '

Iz igre je izašao Fruk, u igru je ušao Liber

64 '

Iz igre je izašao Selahi, u igru je ušao Ilinković

62 '

Iz igre je izašao Skandari, u igru je ušao Šabala

62 '

Iz igre je izašao Bjarki Nielsen, u igru je ušao Knudsen

53 '

Dobra akcija Pašalića i Djouahre, ali udarac Djouahre ukrotio je vratar Torshavna

52 '

Fruk je probao s 18 metara, nije bilo preciznosti

46 '

Iz igre je izašao Eli Nielsen, u igru je ušao Hellisdal

46 '

Iz igre je izašao Janković, u igru je ušao Djouahra

46 '

Iz igre je izašao Radeljić, u igru je ušao Mitrović

46 '

45 '

45 '

Igrat će se najmanje dvije minute sudačke nadoknade

38 '

Lijep potez Ivanovića ali njegov udarac je blokiran

30 '

Veiga je zaradio žuti karton

29 '

Opasan ubačaj Vukčevića, gostujuća obrana uspjela je izbiti loptu u korner

27 '

Sjajan prodor Ivanovića  i asistencija za Fruka, ali udarac s 15 metara otišao je pored gola

17 '

Snažan udarac Pašalića s dvadesetak metara otišao je pored gola

14 '

Pašalić je ubacio iz kornera, čini se da lopta nije nikog dirala na putu u mrežu!

13 '

Janković je potegnuo ljevicom s 18 metara, vratar gostiju odbio je loptu. U nastavku akcije pucao je Hodža s dvadesetak metara, lopta je od bloka otišla u korner

11 '

Pašalić je odlično proigrao Selahija koji je oštro ubacio, ali nije bilo mogućnosti da itko od suigrača dođe do lopte

10 '

Nattestad je zaradio žuti karton zbog prekršaja na Labroviću.

7 '

Opasan udarac Johansena, Labrović je bio spreman

1 '

Pogreška u redovima Rijeke, Bjarki Nielsen pobjegao je obrani Rijeke, zaobišao Labrovića ali nije uspio pucati, pokušao je proigrati suigrača  i propala je velika prilika za goste da šokiraju bijele na samom otvaranju utakmice