Čerin je ušao umjesto Vučkića

76 '

Oršić je zaradio opomenu zbog prigovara

74 '

Ivanušec je pucao, Zlomislić odbio, a Oršić pospremio u mrežu. Pogodak je poništen zbog prekršaja Ivanušeca

71 '

Menalo je zaradio opomenu

72 '

Velika prilika za Andrića, udarac je otišao preko gola

65 '

Petković je bio siguran s bijele točke

64 '

Nakon provjere VAR-a zbog igranja Velkovskog rukom, Pajač je pokazao na bijelu točku

59 '

Oršić je ubacio, Andrić je pucao glavom pored gola

58 '

57 '

Nakon prekršaja Vučkića na Šutalu, Pajač je pokazao na bijelu točku

55 '

Lijepa akcija Dinama, ali udarac Menala je blokiran. U nastavku akcije Zlomislić je obranio udarac Ristovskog

54 '

Vukčević je probio lijevu stranu i odigrao za Drmića, ali udarac je od bloka završio u korneru

50 '

Prince je oduzeo loptu, Murić sjajno povukao kontru i stigao pred kazneni prostor Dinama, ali pokušaj dodavanja s Vučkićem nije prošao

46 '

Iz igre je izašao Lauritsen ušao je Menalo

46 '

Iz igre je izašao Leovac ušao je Šutalo

46 '

Iz igre je izašao Čop ušao je Andrić

46 '

45 ' +1

45 '

Oršić je odlično potegnuo sa 16 metara, lopta je otišla uz vratnicu

42 '

Murić je ubacio, a Velkovski zabio glavom!

40 '

Konra Rijeke, Franjić je zaradio opomenu zbog prekršaja na Selahiju

38 '

Vučkić je potegnuo, Livaković odbio loptu, a Drmić pospremio u mrežu

37 '

Marin Leovac zaradio je opomenu nakon prekršaja na Princeu

36 '

Prilika za Dinamo, Čop je ušao u prostor, ali Zlomislić je izašao s gola i izbio loptu

35 '

Pavičić je sjajno povukao kontru i proigrao Murića, ali pokušaj driblinga na ulazu u kazneni prostor nije bio uspješan

33 '

Murić je probao izravnim udarcem, ali nije bilo preciznosti

33 '

Slobodan udarac za Rijeku na rubu kaznenog prostora s desne strane. Leovac je srušio Princea

30 '

Prilika za Dinamo, ali udarac Leovca s 25 metara otišao je također visoko preko grede

30 '

Nakon kornera lopta je došla do Princea na 25 metara, udarac je otišao preko grede

29 '

Malo je nedostajalo da Pavičić ostane sam u srcu kaznenog prostora Dinama. Na kraju korner za bijele