Lepinjica je sjajno gurnuo za Drmića koji je uspio pokupiti loptu, ali udarac je otišao preko grede

Vukčević je ubacio, lopta se odbila u visokom loptu do Abassa koji je stisnuo iz prve, ali nije bilo preciznosti

Iz igre je izašao Solano, ušao je Vukčević

57 '

Iz igre je izašao Lauritsen, ušao je Emreli

49 '

Duga lopta na Andrića koji je bio brži od Labrovića, ali nije uspio održati ravnotežu i pao je, a lopta je otišla u gol aut

46 '

Solano je ubacio, korner za Rijeku. Čerin je ubacio iz kuta, Andrić je izbio loptu s prve vratnice

46 '

Iz igre je izašao Gojak, ušao je Andrić

46 '

45 ' +3

40 '

Utakmica je ušla u posljednjih pet minuta prvog poluvremena

30 '

Oršić je odlično primio loptu na 15 metara i gurnuo za Gojaka čiji je udarac otišao pored gola

26 '

Drmić je sjajno prošao po desnoj strani i odigrao za Abassa koji je promašio loptu

17 '

Ristovski je pobjegao Princeu i oštro ubacio, Krešić je odbio loptu, natrčao je Petković i pucao s pet metara, a Labrović je sjajnom reakcijom sačuvao mrežu

16 '

Čerin je ubacio iz slobodnog udarca, nitko nije uspio kvalitetno zahvatiti od igrača Rijeke i lopta je završila u rukama Livakovića

15 '

Prošlo je 15 minuta utakmice, Rijeka bolja na otvaranju utakmice

11 '

Krešić je zaradio opomenu nakon što ga je lopta pogodila u ruku

6 '

Abass je odigrao za Čerina koji se sjajno okrenuo i pogodio!

4 '

Smolčić je ubacio, malo gužve pred golom Dinama, ali gostujuća obrana na kraju je ispucala loptu