Duje Strukan (Split)
25°C
90 ' +2

90 '

Frigan je pobjegao Ristovskom, njegov udarac obranio je Livaković, a Marin je natrčao i poentirao

89 '

Iz igre je izašao Baturina, u igru je ušao Drmić

88 '

Iz igre je izašao Ljubičić, u igru je ušao Bočkaj

88 '

Iz igre je izašao Ivanušec, u igru je ušao Menalo

83 '

Banda je ubacio iz kornera, Frigan je bio najbrži pred golom, ali nije dobro zahvatio loptu

79 '

Iz igre je izašao Špikić, u igru je ušao Rukavina

79 '

Iz igre je izašao Petković, u igru je ušao Topić

79 '

Mišić je zaradio žuti karton

76 '

Iz igre je izašao Selahi, u igru je ušao Stanić

65 '

Odličan udarac Frigana desnom nogom s ruba kaznenog prostora, Livaković je bio spreman

65 '

Iz igre je izašao Smolčić, u igru je ušao Veiga

65 '

Iz igre je izašao Prince, u igru je ušao Marin

63 '

Ivanušec se sjajnim prodorom sjurio u kazneni prostor Rijeke i ubacio,  obrana nije uspjela očistiti loptu, a Moharrami je poentirao iz blizine

59 '

Odlična akcija Dinama po desnoj strani, lopta je na kraju stigla do Ivanušeca koji je s 11 metara propustio veliku priliku

57 '

Petković je smirio loptu i odlično pucao s dvadesetak metara, a Labrović je sjajnom paradom sačuvao mrežu

54 '

Banda je izveo slobodan udarac, lopta se odbila do Frigana koji ju je smirio, ali nije ju dobro zahvatio

46 '

Iz igre je Hodža, u igru je ušao Banda

46 '

Iz igre je izašao Janković, u igru je ušao Liber

46 '

45 '

44 '

Ivanušec je sjajnim golom s ruba kaznenog prostora doveo Dinamo u vodstvo

39 '

Bulatov udarac s 20-ak metara otišao je preko gola

35 '

Odlična akcija Dinama, u završnici je dugu loptu primio Baturina i ostavio za usamljenog Špikića. Njegov udarac s 11 metara sjajno je obranio Labrović

34 '

Rijeka bolja u zadnjih nekoliko minuta, ali bez konkretnijeg pokušaja

27 '

Baturina je probao s dvadesetak metara, lopta je otišla pored gola

25 '

Ljubičić je ubacio s lijeve strane prizemnu loptu, ona je došla do Petkovića koji je ostao sam, ali nije ju uspio iskontrolirati i ona je došla Labroviću u ruke

21 '

Djouahra je odigrao za Vukčevića koji je primio loptu u kaznenom prostoru, okrenuo čvara, ali je udarac s pet metara otišao pored gola

21 '

Djouahra je sjajno prošao kroz obranu Dinama i ubacio, a Mišić klizećim startom izbacio loptu u korner

15 '

Mišić je opasno ubacio za Petkovića pred gol Rijeke, Smolčić je bio brži i glavom odbio loptu u korner

9 '

Selahi je odnio loptu i povukao kontru, ona je u završnici došla do Djouahre koji je, umjesto udarca s ruba kaznenog prostora, pokušao proigrati Princea i propala je prilika za Rijeku

3 '

Odličan udarac Jankovića s 20-ak metara, lopta je otišla malo iznad grede

1 '

19:00 21.05.

Nogometaši Rijeke uoči utakmice protiv Dinama osigurali su minimalno četvrto mjesto i plasman u kvalifikacije Konferencijske lige. Naime, nakon pobjede Lokomotive protiv Istre 1961 (3:1) i slavlja Gorice nad Varaždinom u subotu (5:2), Rijeka kolo prije kraja ima tri boda prednosti pred navedenom pratnjom.

U slučaju da obje ekipe na kraju prvenstva završe sezonu s istim brojem bodova (48) Rijeka na posebnoj tablici tri kluba ima 11 bodova kao i Varaždin, ali i bolji međusobni omjer i međusobnu gol razliku, dok Istra 1961 ima 10 bodova