Oblačno
90 ' +4

Kraj utakmice. Rijeka – Dinamo 1:3.

90 ' +1

Rijeka je smanjila na 1:3. Toni Fruk je lijepo poentirao iz slobodnog udarca s 20-ak metara.

86 '

Umjesto Petkovića u igri je Vidović.

83 '

Umjesto Stjepana Radeljića na travnjaku je Niko Galešić.

82 '

Petković je proigrao Bulata koji je ušao iza leđa obrane i ispod Zlomislića pogodio za 0:3.

80 '

Umjesto Ademija na travnjaku je Kulenović.

80 '

Ivanović je pucao s 20-ak metara, pored gola.

75 '

Žuti karton na klupi za pričuve dobio je Selahi koji je zamijenjen.

74 '

Umjesto Baturine i Ogiware na travnjaku su Bulat i Perković.

72 '

Dinamo je pobjegao u kontru nakon kornera Rijeke, Hoxha je ostao sam pred Zlomislićem nakon sjajnog pasa Baturine, ali vratar Rijeke odbio je njegov pokušaj u korner.

71 '

Umjesto Selahija na travnjaku je Ivanović.

68 '

Žute kratone dobili su Radeljić i Petković.

63 '

Hoxha je pucao nakon dodavanja Baturine, ali riječki blok odbio je u korner.

61 '

Čabraja je ubacio s lijeve strane, Marić glavom pucao u dobro postavljenog Nevistića.

56 '

Dvostruka zamjena kod Rijeke, umjesto Obregona i Gode na travnjaku su Marić i Čabraja.

54 '

Obregon je imao loptu na glavi nakon lijepog ubačaja Hodže s desne strane, ali iz dobre pozicije nije naciljao okvir Nevistićevog gola.

51 '

Smolčić je ubacio na prvu vratnicu nakon kombinacije s Pašalićem na desnoj strani, ali Nevistić je bio oprezan.

46 '

Umjesto Marka Pjace na travnjaku je Niko Janković, a kod Dinama umjesto Sučića u igri je Rog.

46 '

Počelo je drugo poluvrijeme.

46 '

Kraj prvog poluvremena. Rijeka – Dinamo 0:2.

42 '

Dinamo je poveo 0:2. Baturina je primio loptu na 20-ak metara i pogodio malu mrežu nemoćnog Zlomislića.

40 '

Velika obrana Zlomislića. Baturina je s lijeve strane ubacio prema Petkoviću koji je pucao glavom, ali vratar Rijeke skrenuo je u vratnicu loptu koja je išla u njegov gornji lijevi kut.

32 '

Petković je bio u obećavajućoj situaciju u kaznenom prostoru Rijeke, odlučio se na proigravanje prema Sučiću koje je obrana otklonila.

28 '

Hoxha je izdržao duel na 30-ak metara i odigrao prema Sučiću koji je iskosa s desne strane pogodio za vodstvo Dinama od 0:1.

24 '

Petković se ušetao u kazneni prostor pa pucao lijevom nogom, ali Zlomislić je bio dobro postavljen.

20 '

Nova lijepa dubinska lopta Radeljića prema Obregonu koji iskosa s lijeve strane nije bio precizan.

19 '

Žuti karton dobio je Sučić.

18 '

Fruk je sjajno ubacio iz kornera na sedam, osam metara, Radeljić najviše skočio, ali poslao je loptu preko gola.

13 '

Pašalić je sjajno potegao iskosa s lijeve strane, lijepo je naciljao gornji kut, ali Nevistić se još jednom iskazao intervencijom.

9 '

Obregon se našao oči u oči s Nevistićem nakon dubinske lopte Hodže, ali nije bio precizan.

5 '

Goda je ubacio prema Obregonu, ali glavom nije uspio skrenuti loptu prema Nevistiću.

3 '

Lijepa prilika za Rijeku, u nastavku akcije nakon kornera lopta je došla do Fruka koji je potegao iz voleja sa 16 metara, lopta je u gužvi pogodila Obregona, ali Nevistić je refleksnom reakcijom obranio njegov pokušaj.

1 '

Počela je uzvratna utakmica finala SuperSport Hrvatskog kupa.

Uoči početka utakmice Srećko Juričić darivao je Jorgea Obregona povodom sto odigranih utakmica u dresu Rijeke.

Trener Željko Sopić za današnju utakmicu odabrao je Zlomislića, Smolčića, Mitrovića, Radeljića, Godu, Selahija, Pašalića, Fruka, Hodžu, Pjacu i Obregona.

Matej Mitrović bit će kapetan Rijeke i na današnjoj utakmici. Iskusnom braniču ovo će biti tek drugi put da će kao kapetan povesti momčad na travnjak.

Za Rijeku je ovo deveti finale Kupa, a u dosadašnjih osam Bijeli su šest puta slavili (Hajduk, Varaždin, tri puta Dinamo, Lokomotiva) i dva puta izgubili (Dinamo, Hajduk).

Ostalo je nešto više od sat vremena do početka uzvratne utakmice finala SuperSport Hrvatskog kupa između Rijeke i Dinama.

16:22 22.5.