Iz igre je izašao Haxhihamza, ušao je Muhaxhiri

84 '

Iz igre je izašao Feka, ušao je Morina

81 '

Lijepa akcija Rijeke, Ivanović je izbio sam, njegov udarac obranio je gostujući vratar, natrčao je Djouahra i pospremio loptu u mrežu

78 '

Kameraj je zaradio žuti karton

73 '

Odlična lopta za Ivanovića koji je pokušao prebaciti vratara Dukaginija, ali nije uspio u toj namjeri

71 '

Sjajan prodor Pašalića, ali vratar Dukagjinija ukrotio je udarac

66 '

Iz igre je izašao Banda, ušao je Hodža

66 '

Iz igre je izašao Dilaver, ušao je Galešić

63 '

Novi odličan ubačaj Pašalića, vratar Haxhihamza odbio je samo kratko loptu, koju je u visokom luku dočekao Goda i glavom pospremio u mrežu

62 '

Nakon ubačaja pred gol Rijeke, lopta se odbila do Nezirija koji je dobro pucao, ali loptu je na putu prema golu blokirao njegov suigrač

59 '

Pašalić je odlično ubacio na drugu vratnicu iz slobodnog udaraca, Djouahra je pucao, vratrar Dukagjinija uspio izbiti loptu. Igrači Rijeke signalizirali su da je lopta prešla gol crtu, ali glavni sudac pokazao je da se nastavi igra

57 '

Iz igre je izašao Shala, ušao je Neziri

57 '

Iz igre je izašao Santos, ušao je Pllana

56 '

Odličan udarac Djouahre glavom, malo je nedostajalo da lopta završi u mreži

55 '

Iz igre je izašao Selahi, ušao je Ilinkovič

52 '

Liber je odigrao povratnu loptu, Djouahra odlično pucao, a vratar Dukagjinija odlično obranio

46 '

Iz igre je izašao Conceicao, ušao je Morina

46 '

Iz igre je izašao Fruk, ušao je Liber

46 '

Iz igre je izašao Janković, ušao je Djouahra

46 '

Počelo je drugo poluvrijeme

45 ' +4

Kraj prvog poluvremena

45 ' +3

Ivanović je primio loptu na 18 metara, sjajnim slalomom riješio se pratnje dvojice igrača i poentirao!

45 ' +1

Odlična prilika za Veigu koji se našao u dobroj situaciji u kaznenom prostoru, ali udarac je otišao preko gola

42 '

Gosti su smanjili prednost. Dukagjini je povukao kontru, Zulfiu je pucao, lopta se odbila od Bande i završila pod gredom

39 '

Janković je sjajno gurnuo loptu u prostor za Ivanovića koji je izbio sam pred gostujući gol i poentirao

39 '

Janković je ubacio, Pašalić odlično pucao glavom, ali greda je spasila goste!

37 '

Velika prilika za Rijeku. Janković je presjekao loptu i iz voleja snažno pucao, vratar Haxhihamza kratko je odbio loptu, natrčao je Ivanović, ali njegov pokušaj iz sjajne pozicije otišao je pored gola

36 '

Veiga je izbacio Pašalića koji se sjurio u kazneni prostor, ali ubačaj je gostujuća obrana izbacila u korner

33 '

Ivanović si je otvorio prostor i pucao, vratar Dukagjinija kratko je odbio loptu, natrčao je Selahi, ali nije bilo dovoljno prostora i vratar Haxhihamza obranio je i drugi pokušaj

32 '

Veiga je odigrao za Selahija koji je primio loptu, ušao u kazneni prostor malo s desne strane i snažno pucao, lopta je prošla uz vratnicu

30 '

Selahi je ubacio, Ivanović se našao u dobroj prilici, ali promašio je loptu

26 '

Nakon ubačaja iz kornera, lopta se kratko odbila, natrčao je Pašalić i s jedno 13-14 metara pravom “bombom” zatresao mrežu Dukagjinija

26 '

Pašalić je pokušao iz velike udaljenosti iz slobodnog udarca, vratar Dukagjinija uspio je izbiti

20 '

Sjajan pokušaj Pašalića s 18 metara, lopta je prošla uz vratnicu

16 '

Odličan udarac Fruka s dvadesetak metara i sjajna reakcija vratar Dukagjinija

14 '

Banda je opasno ubacio, Shala je izbacio loptu u korner

11 '

Oštar ubačaj iz slobodnog udarca pred gol Rijeke, lopta je prošla kroz kazneni prostor, korner za goste