Iz igre je izašao Veiga, u igru ulazi Smolčić

82 '

Iz igre je izašao Krizmanić, u igru ulazi Štiglec

81 '

Rijeka je opet promašila novu veliku priliku. Grgić je pobjegao u kontri po desnoj strani i pucao, Radošević je odbio loptu, natrčao je Jurić i pucao pored gola

80 '

Iz igre je izašao Prince, u igru ulazi Grgić

79 '

Iz igre je izašao Frigan, u igru ulazi Jurić

77 '

Prince je okušao udarac na drugoj strani, Radošević je odbio loptu u korner

76 '

Novi opasan ubačaj pred gol Rijeke, Vujnović je pucao glavom, Labrović sjajno obranio

74 '

Nakon kornera za Goricu, Bralić je ostao sam i pucao glavom pored gola!

73 '

Liber je odlično potegnuo, Radošević odbio loptu, Frigan nije uspio doći do odbijanca

71 '

Opasan ubačaj u pet metara Rijeke, Labrović je odbio loptu

70 '

Iz igre je izašao Mitrović, u igru ulazi Kapulica

69 '

Odlična akcija Rijeke, Frigan je pucao s desne strane kaznenog prostora, lopta se odbila do Vukčevića koji je ostao sam i pucao preko gola iz neposredne blizine

67 '

Iz igre je izašao Selahi, u igru ulazi Liber

67 '

Iz igre je izašao Janković, u igru ulazi Banda

65 '

Ndockytev udarac zapeo je u bloku, lopta se odbila prema golu, ali Labrović je bio prvi na lopti

63 '

Mrzljak je zaradio žuti karton

61 '

Hodža je zaradio žuti karton

59 '

Iz igre je izašao Petković, u igru ulazi Ndockyt

59 '

Iz igre je izašao Suk , u igru ulazi Vujnović

54 '

Vukčević je ubacio, Princeov udarac glavom nije bio precizan

53 '

Bralić je zaradio opomenu

50 '

Marin je bio siguran s bijele točke

49 '

Frigan je srušen u kaznenom prostoru. Kolarić je pokazao na bijelu točku

48 '

Sjajna lopta Galešića za Veigu koji je ušao u kazneni prostor, ali nikoga nije bilo na povratnoj lopti

46 '

45 ' +2

45 ' +1

Jankovićev udarac s poludistance zaustavio je Radošević

36 '

Hodža je probao s tridesetak metara, ali nije bilo preciznosti

31 '

Opasan ubačaj Petkovića pred gol Rijeke, Labrović nije uspio uloviti loptu, Veiga je bio spreman i izbio loptu

29 '

Prince je gurnuo loptu u prostor, Steenvoorden je uklizao ispred Frigana i spriječio priliku

26 '

Vukčević je zaradio žuti karton

25 '

Vukčević je sjajno ubacio, lopta je došla do Jankovića koji nije uspio prihvatiti loptu

24 '

Petković je s dvije ruke povukao Princea i zaradio opomenu

22 '

Vukčević je odlično ubacio, Frigan pucao glavom, a Radošević se našao na pravom mjestu. Najbolja prilika za Rijeku dosad

20 '

Brza akcija nakon kornera, Frigan je gurnuo za Marina u srce kaznenog prostora. Lopta je odskočila i Marin ju nije uspio dobro zahvatiti

14 '

Marin je odlično ubacio iz slobodnog udarca, Radošević je izašao s gola i skrenuo loptu

13 '

Veiga je krenuo u prodor i Suk ga je srušio s leđa na 20 metara od gola Gorice

11 '

Marin je oštro ubacio iz slobodnog udarca, Frigan je odlično ušao iz drugog plana, ali nije uspio glavom zahvatiti loptu

10 '

Prošlo je deset minuta utakmice na Rujevici, bez ozbiljnijih prilika na obje strane