Duje Strukan (Split)
21°C
90 ' +3

90 ' +1

Radeljić je loše reagirao nakon jednog ubačaja, udarac Kapulice otklonio je Mitroivć s gol linije

90 '

Banda je opasno pucao s 18 metara, lopta je otišla pored vratnice

85 '

Iz igre je izašao Pjaca, u igru je ušao Radeljić

85 '

Iz igre je izašao Fruk, u igru je ušao Banda

83 '

Iz igre je izašao Mrzljak, u igru je ušao Šroler

80 '

Iz igre je izašao Pašalić, u igru je ušao Hožda

80 '

Obregon je uzeo loptu, sjurio se prema golu, ali udarac je otišao pored gola

75 '

Fruk je prebacio živi zid, ali lopta je otišla iznad grede

74 '

Obregon se izborio za poziciju i dosuđen je slobodan udarac za Rijeku na 17 metara

71 '

Iz igre je izašao Yansane, u igru je ušao Obregon

69 '

Iz igre je izašao Mitrović, u igru je ušao Kapulica

69 '

Opasan udarac Pršira s 25 metara otišao je pored gola

68 '

Kontra Gorice, udarac Pršira s 18 metara otišao je preko gola

65 '

Pjaca i Yansane odigrali su brzi dupli pas u kaznenom prostoru, udarac Pjace je od bloka otišao u korner

64 '

Iz igre je izašao Soldo, u igru je ušao Pršir

62 '

Nielesen je zaradio opomenu

59 '

Mrzljak je zaradio opomenu

59 '

Pašalić je zaradio žuti karton

58 '

Pjaca si je otvorio poziciju u kaznenom prostoru, udarac je prošao kroz šumu nogu, ali Banić je dobrom reakcijom sačuvao mrežu

50 '

Mitrović je pucao sa 16 metara, Labrović nije uspio zadržati loptu, Ilečić je bio najbrži, ali iz mrtvog kuta nije uspio svladati vratara Rijeke

46 '

Yansane je gurnuo loptu za Pašalića koji je pucao desnom iz okreta, ali udarac je otišao pored gola

46 '

Iz igre je izašao Vujnović, u igru je ušao Ilečić

46 '

Iz igre je izašao Jurić, u igru je ušao Matavž

46 '

45 ' +1

38 '

Snažan udarac Pjace s 18 metara otišao je preko gola

36 '

Fruk je gurnuo loptu za Pjacu u kaznenom prostoru, ali udarac Pjace otišao je pored gola

35 '

Janković je ušao s lijeve strane u kazneni prostor, a njegov udarac obranio je Banić. U nastavku akcije Pašalić je odlično prošao po desnoj strani, ali ubačaj je otklonila obrana Gorice

31 '

Pašalić  je izveo slobodan udarac s 25 metara, lopta je išla u ravno u ruke vratara Banića

29 '

Fruk je gurnuo za Yansanea koji je krenuo prema golu, ali nije uspio održati ravnotežu i propala je prilika

23 '

Štiglec je probao iz daljine, Labrović je ukrotio udarac

22 '

Yansane je pucao s ruba kaznenog prostora, lopta se odbila od bloka do Pjace na lijevoj strani. Pjaca je okušao udarac, ali kut je bio uzak i Banić je obranio

19 '

Selahi je probao s 25 metara, Banić se ispružio i uhvatio loptu

17 '

Vujnović je pucao s 18 metara, lopta je otišla preko gola

10 '

Pjaca je prošao po lijevoj strani i oštro ubacio, Yansane je bio prekratak

7 '

Fruk je donio loptu Pašaliću koji je još jednom sjajno potegnuo i lopta je od vratnice završila u mreži!

4 '

Smolčić je sjajno ubacio s desne strane, Mitrović je pucao glavom, a vratar Banić odbio je loptu