Ampeov udarac s 15 metara je od bloka završio u rukama vratara Habera

Sjajan udarac Pavičića, vratnica je spasila goste

Nevin je izašao iz igre, ušao je Xuereb

61 '

Novi pokušaj Pavičića, udarac s ruba kaznenog prostora otišao je preko gola

60 '

Sjajan okret Pavičića u kaznenom prostoru, ali udarac je išao ravno u vratara Habera

52 '

Davis se našao u dobroj situaciji pred golom Rijeke,  Galović je blokirao udarac

46 '

Iz igre kod Gzire izašao je Correa, ušao je Jefferson

46 '

Počelo je drugo poluvrijeme

45 ' +1

Kraj prvog poluvremena

45 '

Jedna duga lopta u kazneni prostor Rijeke, Labrović je izašao s gola, ali Davisov udarac glavom otišao je pored gola

44 '

Pokušaj Pisanija otišao je pored gola

39 '

Tomečak je ubacio, Vukčević smirio loptu u kaznenom prostoru i potegnuo, ali lopta je prošla malo pored gola

36 '

Čerinov prvi pokušaj završio je u živom zidu, drugi se od bloka odbio u korner za Rijeku

35 '

Pavičić je oduzeo loptu Davisu i krenuo prema golu, nogometaš Gzire srušio ga je 20 metara od gola i zaradio opomenu

32 '

Ampem je ponovo pucao s dvadeset metara, Haber je siguran i odbija loptu

31 '

Abass je pokušao s dvadesetak metara, snažan udarac, ali nije bilo preciznosti

27 '

Tomečak je sjajnim sprintom uspio dostići i ubaciti jednu nemoguću loptu. Haber nije dobro reagirao u skoku, Drmić je glavom smirio loptu i plasirao je u praznu mrežu!

24 '

Drmiću se otvorio prostor na dvadesetak metara, ali snažan udarac ljevicom otišao je pored vratnice

22 '

Čerinov udarac s ruba kaznenog prostora obranio je Haber, korner za Rijeku

20 '

Ampem je lijepo zavrtio suparničkog igrača i potegnuo s 25 metara, lopta je otišla pored gola

19 '

Abassov udarac s 18 metara obranio je vratar Haber, korner za Rijeku

18 '

Velika prilika za Rijeku. Pavičić je izbacio Drmića na desnoj strani. Uslijedio je ubačaj, Abass nije uspio smiriti loptu koja se odbila do Ampema, ali njegov udarac iz blizine obranio je vratar Haber

15 '

Rijeka je preuzela kontrolu nad posjedom, ali bez prave opasnosti po gol Maltežana

11 '

Tomečak je odigrao za Drmića koji je smirio loptu prstima okrenu leđima golu, ali njegov pokušaj iz okreta nije bio uspješan

11 '

Brza akcija Rijeke, ubačaj Vukčevića dočekao je Tomečak na desnom boku, ali njegov pokušaj ubačaja je blokiran

2 '

Jedna duga lopta pred gol Rijeke, Smolčić je glavom vratio loptu za Labrovića

1 '

Počela je utakmica

19:45 '

Još 15 minuta do početka utakmice. Rijeka iz prvog ogleda nosi prednost 2:0

19:25 '
18:00 '

14:00 '

S obzirom na veliki broj upita, ako navijači ne dobiju COVID potvrdu nakon testiranja u Medicu za utakmicu s Gzirom do četvrtka 29. srpnja u 15 sati, potrebno je poslati email s osobnim podacima (ime i prezime, datum rođenja i OIB) na medico@medico.hr te će potvrdu dobiti na email

18:00 '

Prijenos utakmice Rijeka – Gzira United (Stadion HNK Rijeka, 20 sati) moći ćete pratiti na HNTV-u, te službenom YouTube kanalu HNK Rijeka