Iz igre je izašao Selahi, ušao je Banda

73 '

Iz igre je izašao Prince, ušao je Grgić

70 '

Nakon jednog odbijanca, Pukstas je ostao sam i poentirao. Gol je poništen zbog zaleđa Awaziema

66 '

Ubačaj pred gol, Benrahou je snažano potegnuo, Labrović je sjajnom reakcijom zaustavio udarac

65 '

Iz igre je izašao Dilaver, ušao je Mitrović

63 '

Iz igre je izašao Fossati, ušao je Sahiti

63 '

Iz igre je izašao Kalinić, ušao je Anello

63 '

Iz igre je izašao Vušković, ušao je Awaziem

59 '

Frigan je izveo korner, Galešić je prebacio loptu, a Vukčevićna drugoj vratnici nije dobro zahvatio loptu glavom

58 '

Prince je uzeo loptu i gurnuo za Jankovića, ali udarac sa 16 metara od bloka je otišao u korner

56 '

Vušković je pogriješio i izgubio loptu, Frigan je pokupio loptu i krenuo sam prema golu, ali njegov udarac obranio je Lučić!

53 '

Hodža je povukao kontru i progirao Marina koji je pucao s 15 metara, ali Lučić je obranio udarac

49 '

Dilaver je vratio Labroviću koji se našao u teškoj situaciji. Vratar Rijeke izbio je loptu koju je blokirao Pukstas, ali srećom odbijanac je otišao pored gola

46 '

45 ' +2

45 '

Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade

39 '

Slobodan udarac za Hajduk na 18 metara nakon prekršaja nad Kalinićem. Fossati je potegnuo, lopta se odbila od živog zida. Fossati je snažno potegnuo iz odbijanca i “nokautirao” Hodžu loptom

38 '

Janković je povukao kontru i potegnuo s 25 metara, lopta je završila u bloku. U nastavku akcije Vukčević je okušao udarac s tridesetak metara

34 '

Hajduk je sada imao dvije dobre situacije pred golom Rijeke, ali obrana bijelih na vrijeme je osujetila opasnost

25 '

Prva prilika za Hajduk. Nakon ubačaj Lovrencsicsa, Pukstas se našao u odličnoj situaciji, ali udarac je išao ravno u Labrovića

22 '

Kontra Rijeke, Prince je ubacio oštro u pet metara, malo je nedostajalo da Frigan pospremi loptu u mrežu

20 '

Marin je izveo korner, Dilaver je odlično pokušao škaricama, ali lopta je otišla pored gola