Kraj utakmice. Rijeka je pobijedila Hajduk 1:0 pogotkom Marca Pašalića.

90 '

Igrat će se najmanje četiri minute sudačke nadoknade.

88 '

Mitrović je pucao glavom nakon kornera Jankovića, ali njegov pokušaj otišao je ravno u ruke Lučića.

85 '

Perišić je ubacio za Trajkovskog, ali Radeljić je prsima mirno spustio Labroviću.

84 '

Umjesto Pjace na travnjaku je Janković.

79 '

Perišić je pucao nakon ubačaja s desne strane, ali nije pogodio okvir gola.

77 '

Dvostruka zamjena kod Rijeke, umjesto Pašalića i Fruka, na travnjaku su Grgić i Petrović.

76 '

Perišić je ubacio s lijeve strane na drugu vratnicu gdje je Trajkovski glavom pucao pored gola.

75 '

Rijeka je imala sjajnu situaciju nakon što je Obregon izdržao duel na desnoj strani, ali povratna lopta nije došla do nikoga do njegovih suigrača.

74 '

Umjesto Moufija na travnjaku je Perišić.

70 '

Pjaca je dugo vukao loptu po lijevoj strani pa pokušao proigrati Fruka, ovaj je proslijedio loptu prema Pašaliću a ovaj iskosa s desne strane zakucao loptu u bliži kut Lučića.

69 '

Brekalo je pucao s 25 metara preko gola.

68 '

Nova dvostruka izmjena kod Hajduka, iz igre su izašli Kalik i Kalinić, a na travnjaku su Brekalo i Trajkovski.

65 '

Dvostruka zamjena i kod Rijeke, iz igre su izašli Marić i Hodža, na travnjaku su Obregon i Janković.

58 '

Dvostruka zamjena kod Hajduka, umjesto Uremovića i Sahitija i  na travnjaku su Prpić i Kleinheisler.

57 '

Žuti karton dobio je Radeljić.

55 '

Bilo je opasno pred golom Lučića nakon kornera Fruka, ali vratar Hajduka očistio je opasnost.

48 '

Pašalić je pucao iz slobodnog udarca s 30 metara – preko gola.

47 '

Pašalić je potegao s 25 metara, a Lučić odbijenu loptu skrenuo u korner. Nakon udarca iz kuta Pašalića pokušao je Marić glavom, ali nije bio precizan.

46 '

Počelo je drugo poluvrijeme.

45 '

Prvo poluvrijeme završilo je bez golova – 0:0.

45 '

41 '

Selahi je natrčao na jednu odbijenu loptu, ali nije pogodio okvir Lučićevog gola.

40 '

Žuti karton kod Hajduka dobio je Kalik.

38 '

Fruk je izveo udarac iz kuta s lijeve strane, ali u gužvi nije bilo udarca prema golu gostiju.

37 '

Pašalić je oštro izveo udarac iz kuta s desne strane, a Lučić bio primoran odbiti u novi korner.

30 '

Probao je sada i Fruk s 25 metara, ali bez opasnosti za Lučića.

27 '

Rijeka je osvojila loptu u polovici Hajduka i brzim protokom dovela je do Marića koji je s 20-ak metara pucao ravno u Lučića, koji je uz manje poteškoće ukrotio njegov udarac.

20 '

Pašalić je bio brži od Dialla na jednu dubinsku loptu pa tražio Marića u gostujućem petercu, no Lučić je bio brži.

19 '

Uzvratio je Hajduk u idućem napadu, ali srećom nitko nije ispratio prizeman ubačaj Dialla koji je prošao kroz kazneni prostor.

18 '

Smolčić je lijepo povukao loptu na suparničku polovicu pa proigrao Pašalića koji je s desne strane krenuo prema kaznenom prostoru pa s 18 metara pucao preko gola.

10 '

Sahiti je primio jednu dugu loptu Eleza, ali Radeljić je sjajnim uklizavanjem spriječio veću opasnost.

8 '

Traje početno ispitivanje snaga, bez većih uzbuđenja pred oba vratara.

4 '

Nakon kraćeg prekida nastavljena je utakmica.

1 '

Počela je utakmica na stadionu HNK Rijeka.

19:13

U početnoj postavi nalaze se Labrović, Smolčić, Galešić, Radeljić, Goda, Selahi, Pašalić, Hodža, Fruk, Pjaca i Marić.

18:37

Kada se statistika suzi na vrijeme otkako je Hrvatske, naša je momčad ostvarila 40 pobjeda, 29 jadranskih derbija završilo je remijem, a 41 pobjedom Hajduka.

18:32

Povijest nadmetanja u jadranskim derbijima traje još od 1946. godine, a posebno se intenzivirala u posljednjih 50 godina koliko je Rijeka neprekidno član najvišeg ranga nogometnog natjecanja. Ukupno gledajući sve dosadašnje međusobne oglede u pet natjecanja (prvenstvo i kup bivše države, HNL, Hrvatski kup, superkup), Rijeka i Hajduk odigrali su 173 utakmice u kojima je splitska momčad ostvarila 66 pobjeda, 54 utakmice završile su neodlučenim rezultatom i 53 pobjedom Rijeke.