Opasna kontra gostiju, ubačaj McGinna prošao je kroz kazneni prostor

77 '

Iz igre izlazi Obregon, ulazi Bušnja

73 '
Sjajan ubačaj pred gol Hiberniana, Abass je natjera McGinna na lošu reakciju i autogol
72 '

Iz igre je izašao Murphy, ušao je Gogić

68 '

Nakon kornera, Abass je pospremio loptu u mrežu!

67 '

Pavičić je opasno ubacio, Krešić nije uspio zahvatiti loptu. Kornera za Rijeku

67 '

Obregon je sjano ukrao jednu loptu McGregoru. Ovaj ga ruši s leđa i sudac nije imao izbora nego ga poslati u svlačionicu.

65 '

Iz igre je izašao Čerin, ušao je Liber

65 '

Opasan udarac Ampema s lijeve strane kaznenog prostora, ali lopta je otišla pored gola

63 '

Nova pogreška u redovima Rijeke, Boyle se sjurio u kazneni prostor, Prskalo sjajnom obranom spasio je svoju mrežu

59 '

Gosti sada prijete, Krešić je blokirao udarac u posljednji trenutak

56 '
Magennis je pobjegao obrani Rijeke i poentirao
51 '

Murić je ubacio, Macey boksao loptu

50 '

Lijep prodor Murića, korner za Rijeku

46 '

45 ' +2

45 '

Kakva prilika za Rijeku. Nakon greške obrane Hiberniana, Obregon je odigrao za Abassa. Prvi udarac, je blokiran, lopta se odbila do Abassa koji je ostao sam, ali Macey sjajnom obranom sačuvao je mrežu!

44 '

Nisbetov opasan udarac, nova odlična obrana Prskala

37 '

Murić je sjajnom loptom pronašao Ampema koji je odlično ubacio s lijevog boka, a Pavičić poentirao!

32 '

Opasan udarac Murphyja i odlična reakcija Prskala

29 '

Sjajan potez Ampema koji se iz prve riješio pratnje, uslijedio je ubačaj. Tomečak je smirio loptu koja je došla do Abassa, ali njegov udarac blokirala je obrana Hiberniana

27 '

Još jedan sjajan potez Smolčića, kapetan Rijeke odnio je jednu loptu u kaznenom prostoru i spriječio stopostotnu priliku za goste

26 '

Pavičić je zaradio opomenu, glavni sudac procijenio je da je bilo simuliranja

24 '

Ubačaj iz slobodnog udarca završio je prekršajem gostiju pred golom Rijeke

20 '

Abassov udarac završio je u živom zidu

18 '

Slobodan udarac za Rijeku na 20 metara, Čerin je pri prekršaju ponovo nezgodno pao na lijevo rame

17 '

Boyle je bio u lijepom prodoru, obrana Rijeke omela ga je dovoljno da izgubi kontrolu nad loptom koja je završila u rukama Prskala

14 '

Murić je izveo slobodan udarac s 18 metara, lopta je otišla malo iznad grede!

13 '

Opomena za Doiga nakon prekršaja na Obregonu. Slobodan udarac za Rijeku na 18 metara

13 '

Murić je podvalio za Obregona koji je odlično ubacio, ali Hayes je izbio loptu ispred Abassa

11 '

Ampem je prošao po lijevoj strani i ušao u kazneni prostor, ali nakon što je pao glavni sudac samo je odmahnuo. Uslijedila je kontra gostiju, Smolčić je sjajnom reakcijom spriječio veću opasnost za gol Rijeke

10 '

Ampem je odlično prošao i izbacio Abassa na desnoj strani, ali ubačaj je bio prejak i previsok za Murića koji je dolazio na drugoj vratnici

9 '

Lijepa akcija gostiju, Smolčić je reagirao na vrijeme i izbio loptu u korner. Nakon kornera Pavičić je odnio loptu