Iz igre je izašao Čerin, ušao je Jurišić

87 '

Iz igre je izašao Mioč, ušao je Ivan Mamić

85 '

Čerin je pucao nakon ubačaja, lopta je došla do Abassa ali vratar Šubarić opet je izašao kao pobjednik

85 '

Iz igre je izašao Vučkić, ušao je Mudražija

80 '

Murić je još jednom sjajno pogodio s ruba kaznenog prostora!

75 '

Iz igre je izašao Štrkalj, ušao je Karlo Perić

73 '

Vučkić je sjajno proigrao Abassa koji je ostao sam pred golom, ali Šubarić opet brani

70 '

Murić je sjajno proigrao Abassa koji je uspio pucati vrškom kopačke, ali vratar Šubarić uspio je obraniti udarac

67 '

Rijeka je zaspala nakon kornera, Petković je ostao sam kao duh i pogodio

65 '

Gužva pred golom Rijeke, Štrkalj nije dobro reagirao

64 '

Mamić je pokušao s 25 metara, ali Labrović nije morao intervenirati

61 '

Iz igre je izašao Obregon, ušao je Vuk

61 '

Iz igre je izašao Bušnja, ušao je Abass

61 '

Iz igre je izašao Pavičić, ušao je Lepinjica

60 '

Dragovoljac konkretniji u posljednjim minutama, a Rijeka sigurno čuva prednost

53 '

Smolčić je pogriješio u ispucavanju, Vuco je uzeo loptu, sjurio se prema golu, ali udarac nije bio precizan

52 '

Bagadur je zaradio žuti karton

47 '

Čerin je odigrao dugu loptu, Mamić je loše reagirao i samo spustio loptu za Murića koji ju je pospremio u mrežu

46 '
46 '

Iz igre je izašao Vidkuka, u igru je ušao Turčin

46 '

45 '

44 '

Murić je naciljao i sjajno pogodio s 18 metara, suprotan kut od vratnice u gol

39 '

Nakon ubačaja Lukić je pucao glavom preko gola

38 '

Denis Bušnja zaradio je opomenu. Slobodan udarac za Hrvatski dragovoljac na desnoj strani uz kazneni prostor Rijeke

35 '

Murić se sjurio u kazneni prostor, lopta je od bloka završila u korneru

31 '

Novi udarac Murića s 18 metara, ponovo nije bilo preciznosti

30 '

Murić je ubacio, Bušnja puca glavom pored gola

28 '

Vučkić je ušao u kazneni prostor s desne strane, ali udarac je otišao daleko od gola

26 '

Čerin je ubacio, ali Šubarić je bio brži od Obregona

26 '

Lijepa akcija Rijeke, ali dva ubačaja Vukčevića su blokirani. Korner za Rijeku

25 '

Rijeka je brzo izvela korner, Tomečak ubacio, ali udarac Obregona glavom otišao je pored gola

21 '

Petar Mamić pucao je s 18 metara, Labrović je ulovio loptu

16 '

Murić je odigrao loptu za Vučkića koji ju je iščeprkao u kaznenom prostoru i gurnuo pred gol. Branič Dragovoljca kratko je odbio loptu, natrčao je Obregon i pospremio!

11 '

Rijeka je nakon trećeg ubačaja očistila loptu

9 '

Korner za Hrvatski dragovoljac. Nakon ubačaja, obrana Rijeke izbacila je u novi udarac iz kuta. Gosti su još jednom ubacili, Labrović boksao loptu. Uslijedio je udarac Petra Mamića koji je nekog okrznuo na putu prema golu. Treći korner za goste