Pavičić je pucao, Lučić obranio udarac s bijele točke

Pogreška obrane Istre, Obregon je srušen penal za Rijeku

89 '

Izmjena u redovima Rijeke, Galešić je ušao u igru umjesto Drmića

88 '

Nova akcija Rijeke, Drmić je ušao u kazneni prostor i potegnuo, Lučić je na mjestu

85 '

Iz igre izlazi Perera, ulazi Siljan

85 '

Iz igre izlazi Mlinar, a ulazi Mišković

82 '
Pavičić je prošao i ubacio, a Drmić poentirao sjajnim udarcem glavom
81 '

Obregon je zaradio opomenu

79 '

Tomečak je ubacio, a Drmić sjajno skočio i poentirao udarcem glavom!

77 '

Daničić je izašao iz igre, umjesto njega na travnjaku je Marin

76 '

Pavičić je ubacio iz kuta, nakon gužve lopta je pala na noge Obregonu koji je s pet metara promašio gol

69 '

Nova dobra situacija za Drmića u kaznenom prostoru Istre, ali jedan potez previše i gosti su odnijeli loptu

67 '

Izmjena kod Istre 1961. Iz igre izlazi Iličić, ulazi Beljo

66 '

Izmjena u redovima Rijeke, Mudražija napušta travnjak, u igru ulazi Lepinjica

65 '

Kontra Istre i udarac Lisice, Labrović brani

62 '

Bande je pucao s lijeve strane kaznenog prostora, Labrović je na mjestu

53 '

Drmić je odigrao za Obregona koji je zatresao mrežu. VAR potvrdila je pomoćnu odluku suca o zaleđu

47 '

Perera je pokušao s 25 metara, lopta je otišla preko grede

46 '

Vukčević je izašao iz igre, ušao je Obregon

46 '

45 ' +2

45 ' +1

Drmić je sjajno smirio jednu dugu loptu, uspio se izboriti za poziciju u kaznenom prostoru, ali njegov udarac je blokiran

45 '

Pavičić je potegnuo, ali Lučić je bio siguran

44 '

Perera je zaradio opomenu zbog prekršaja, sloboda udarac za Rijeku na 25 metara od gola

43 '

Kakva prilika za Rijeku. Ampem je natjerao Lučića na pogrešku i Drmić je ostao sam pred golom Istre 1961. Drmić se odlučio na udarac, ali promašio je gol iz neposredne blizine!

39 '

Pavičić je ubacio, Krešić je pucao glavom, lopta je pogodila igrača Istre, Drmić nije uspio doći do lopte i novi korner za Rijeku

38 '

Smolčić je sjajnom dijagonalom izbacio usamljenog Tomečaka koji se sjurio prema golu, ali njegov pokušaj ubačaja blokirao Perković

36 '

Mudražija je odigrao za Tomečaka u kaznenom prostoru, ali pokušaj udarca nije bio dobar

33 '

Pavičić je odigrao za Tomečaka koji je ubacio. Drmić je pucao glavom, Ampem nije uspio skrenuti loptu pred golom i lopta je otišla pored vratnice

32 '

Prilika za Istru. Daničić je ubacio s lijeve strane, Iličić se našao u dobroj situaciji, ali pokušaj iz prve nije bio kvalitetan i Labrović je lako odnio loptu

29 '

Pavičić je lijepo proigrao Drmića, napadač Rijeke našao se u dobroj situaciji, ali udarac iz uskog kuta obranio je vratar Lučić

27 '

Blagojević je pokušao s dvadesetak metara, ali njegov udarac završio je u bloku

26 '

Krešić je gurnuo brzu loptu u prostor za Tomečaka koji je uspio ubaciti, ali Vukčević nije dobro zahvatio loptu desnom nogom

25 '

Bernardo Matić zaradio je opomenu nakon prekršaja na Drmiću

23 '

Vukčević je pokušao ubaciti, Navarro je blokirao i novi korner za Rijeku

17 '

Blagojević je zaradio opomenu zbog prekršaja na Liberu

13 '

Mudražija je sjajnom dugom loptom pronašao Ampema, koji je ubacio u sredinu, ali Liber nije uspio dobro zahvatiti loptu

10 '

Tomečak je pokušao ubaciti s desnog boka, na kraju lopta za vratara Istre

7 '

Zatišje nakon otvaranja utakmice, Liber je dugom loptom pokušao uposliti Vukčevića, ali gostujuća obrana bila je na mjestu

1 '

Velika prilika na otvaranju utakmice. Vukčević je odigrao za Ampema koji se našao u sjajnoj poziciji, uslijedio je udarac, ali vratar Istre obranio je pokušaj

1 '

18:15 '
17:23 '

10:35 '

Za ulazak na utakmicu protiv Istre 1961 obavezno je imati COVID putovnicu. Bez putovnice na stadionu mogu ući djeca do 12 godina. Ulaznicu možete kupiti online – https://bit.ly/3rwMrud