Iz igre je izašao Hodža, ušao je Bogojević

115 '

Iz igre je izašao Cabella, ušao je Umtiti

109 '

Nakon udarca s desne strane kaznenog prostora lopta se odbila od vratnice, David je bio na mjestu i pospremio loptu u mrežu

106 '

Počeo je drugi produžetak

105 ' +2

Završio je prvi produžetak na Rujevici

105 '

Opasan ubačaj iz kuta, Diakite je pucao glavom lopta je prošla uz vratnicu

104 '

Iz igre je izašao Fruk, ušao je Liber

100 '

Iz igre je izašao Zhergova, ušao je Yazici

99 '

Diakite je zaradio žuti karton

96 '

Frukov udarac s 18 metara lako je ukrotio vratar Lillea

91 '

Počeo je produžetak

90 '

Kraj utakmice, idemo u produžetke

90 '

Igrat će se osam minuta sudačke nadoknade

90 '

Brza kontra Rijeke, Fruk je gurnuo za Obregona koji je krenuo prema golu, ali branič Lillea ga je stigao

86 '

Iz igre je izašao Cavaleiro, ušao je Harladsson

86 '

Iz igre je izašao Yoro, ušao je Diakite

86 '

Iz igre je izašao Selahi, ušao je Ilinković

79 '

Opasan ubačaj iz kuta, lopta je preletjela sve, a Alexsandro je udarcem glavom iz blizine pogodio vratnicu

77 '

Iz igre je izašao Ivanović, ušao je Obregon

77 '

Iz igre je izašao Pašalić, ušao je Grgić

73 '

Opasan udarac Gomesa otišao je preko gola

69 '

Ubačaj s desne strane, povratna lopta za Davida koji je poentirao glavom. Naknadno provjerom VAR-a gol je poništen zbog zaleđa

66 '

Vukčević se našao  u sjajnoj prilici pred golom Lille, ali pogodio je Chevaliera u glavu

58 '

Nakon ubačaja iz slobodnog udarca, vratar Lillea promašio je loptu, Hodža je pucao, a njegov udarac je blokiran, natrčao je Smolčić i zabio

56 '

Mitrović je izbacio Smolčića na desnom boku, uslijedio je oštar ubačaj, ali Ivaović nije uspio pucati ispred Yora

49 '

Vukčević je pao nakon kontakta u kaznenom prostoru, Ivanović je zaradio žuti karton zbog prigovora

46 '

Udarac Cavaliera obranio je Labrović

46 '

Iz igre je izašao Janković, ušao je Vukčević

46 '

45 ' +4

45 '

Galešić je zaradio žuti karton

40 '

Bez previše prilika u završnici prvog dijela

37 '

Fruk je zaradio žuti karton

35 '

Pašalić je opasno ubacio iz kornera, obrana Lillea otklonila je opasnost

33 '

Galešić je pokušao iz velike udaljenosti, korner za Rijeku

25 '

Prošlo je 25 minuta utakmice, sjajna atmosfera vlada na Rujevici

17 '

Velika prilika za Lille. Cavaliero je bio u sjajnoj prilici u kaznenom prostoru , Labrović je odlično obranio

14 '

Ubačaj s desne strane, obrana Rijeke uspjela je izbiti loptu

8 '

David je zaradio žuti karton

6 '

Velika prilika za Rijeku. Bijeli su iščeprkali loptu na rubu kaznenog prostora, Pašalić je gurnuop za Hodžu koji je ostao sam, ali vratar Lillea sjajnom reakcijom sačuvao je mrežu