Iz igre je izašao Prince, ušao je Vuk

81 '

Iz igre je izašao Murić, ušao je Bušnja

79 '

Murić je pogriješio u povratnom dodavanju, u završnici akcije Kulenović je ostao sam pred golom i zabio

75 '

Odličan udarac Čerina sa 16 metara i nova sjajna reakcija Nevistića

72 '

Solano je ubacio,Nevistić odbio. Natrčao je Selahi i potegnuo, ali Nevistić sjajno brani

71 '

Iz igre je izašao Kačvenda, ušao je Kulenović

71 '

Iz igre je izašao Ibrahim, ušao je Goričan

69 '

Iz igre je izašao Vučkić, ušao je Čerin

68 '

Kačavenda je zaradio opomenu

59 '

Prince je odlično ubacio, a Vučkić poentirao

58 '

Dabro je sjajno pogodio s 15 metara

56 '

Mersinaj je zaradio žuti karton

55 '

Prince je odlično ubacio, Drmić je ostao sam u srcu kaznenog prostora, ali njegov udarac majstorski brani Nevistić

53 '

Ibrahim Aliyu se našao u odličnoj situaciji na 15 metara, njegov udarac ukrotio je Labrović

52 '

Prince je pucao s 18 metara, lopta je od bloka otišla u korner

46 '

Iz igre je izašao Stojković ušao je Milićević

46 '

Iz igre je izašao Pivarić ušao je Vasilj

46 '

Počelo je drugo poluvrijeme

45 ' +1

Kraj prvog poluvremena

45 '

Cokaj je zaradio žuti karton

39 '

Robert Murić, s 15 metara – čista majstorija

37 '

Solano je zaradio opomenu

37 '

Sjajna duga lopta na Murića koji ju smiruje i ubačaj vanjskom, obrana Lokomotive izbacuje u korner

29 '

Opasan ubačaj Solana, Drmić je uspio smiriti loptu, ali pokušaj dodavanja osujetila je obrana Lokomotive

27 '

Kačavenda je potegnuo s ruba kaznenog prostora, ali udarac nije bio precizan

25 '

Nije uspjelo prvi put, ali drugi put je. Robert Murić direktno iz kornera za vodstvo Rijeke

24 '

Drmić je sjajno proigrao Murića koji je ušao u kazneni prostor i pucao, ali Nevistić odlično brani

23 '

Nevistić je neporezno izašao, Drmić je bio viši u skoku i odnio loptu, ali Prince nije uspio pucati

14 '

Murić je probao sa 16 metara, lopta je završila u bloku

11 '

Udarac Princea s ruba kaznenog prostora od bloka je završio u korneru. Murić je opasno ubacio, Nevistić uz puno problema sačuvao mrežu

8 '

De Haas je izaša iz igre, ušao je Soldo

5 '

Lijepa akcija Rijeke i ubačaj Murića, korner za Rijeku. Nakon ubačaja Strukan je označio prekršaj u napadu

3 '

Lokomotiva se našla s viškom igrača u završnici, ali loše dodavanje odnijelo je priliku za goste

1 '

Počela je utakmica

16:60 05.02.

Uoči utakmice riječka publika zapljeskala je Draganu Skočiću, bivšem treneru Rijeke koji je u ulozi izbornika odveo reprezentaciju Irana na Svjetsko prvenstvo