Selahi je proigrao Frigana, koji je uspio iščeprkati loptu ispred Subašića i poentirao

Lunetta je sjajno ubacio, Frigan odlično puca glavom, greda je spasila Lokomotivu

Iz igre je izašao Pavlović, ušao je Babić

74 '

De Haas je povukao Selahija za dres i zaradio drugi žuti karton

72 '

Kakva prilika za Lokomotivu. Marić je ostao sam na 11 metara, njegov udarac blokirao je Vukčević i spasio siguran gol

70 '

Velika prilika za Rijeku. Prince je pobjegao po lijevoj strani i ubacio, Vučkić je spustio loptu i ostavio za Frigana, koji je sa sedam metara desnom nogom pucao preko gola

68 '

Iz igre je izašao Tomečak, ušao je Goričan. Tomečak je zaradio pljesak Rujevice

62 '

Nova brza akcija Lokomotive, Stojković je pucao s lijeve strane kaznenog prostora, lopta je prošla uz vratnicu

57 '

Lokomotiva je izvela akcija, ali udarac Pivarića završio je u bloku. Korner za Lokomotivu

57 '

Slobodan udarac za Lokomotivu na 20 metara

55 '

Ubačaj pred gol Rijeke, Tuci je pucao glavom, ali lopta je otišla pored gola

53 '

Stojković je direktno na gol, Labrović je bio siguran

52 '

Grgić je zaradio žuti karton, slobodan udarac za Lokomotivu na lijevoj strani

46 '

Iz igre je izašao Ibrahim, ušao je Stojković

46 '

Iz igre je izašao Bošković, ušao je Bubanja

46 '

Iz igre je izašao Groznica, ušao je Kulenović

46 '

45 ' +4

45 '

38 '

Vučkić je bio siguran s bijele točke

35 '

Prince je pucao s 18 metara, lopta je pogodila u ruku igrača Lokomotive. Nakon intervencije VAR-a, Lovrić je otišao pogledati situaciju i pokazao na bijelu točku

33 '

Ibrahim je pobjegao obrani Rijeke i dobio loptu u prostor, ali udarac je bio slab

32 '

Frigan je potegnuo s 18 metara, lopta je otišla iznad grede

25 '

Damjan Pavlović sjajano je izbacio Grgića koji se sjurio po desnoj strani i ubacio. Frigan je uspio zahvatiti loptu koja se odbila od igrača i dobila luk, a Šubarić nije uspio dohvatiti udarac

22 '

Smolčić je odlično ubacio pred gol Lokomotive, Prince nije dobro tempirao skok u sjajnoj situaciji i lopta ga je na kraju pogodila u ruku

21 '

Josip Pivarić zaradio je žuti karton

19 '

Mateo Pavlović zaradio je žuti karton

18 '

Tuci je odlično pucao s 15 metara s lijeve strane, sjajna intervencija Labrovića

14 '

Grgić je odlično ubacio, ali obrana Lokomotive uspjela je očistiti opasnost

11 '

Grgić je ubacio, Prince nije dobro zahvatio loptu glavom, na kraju korner za Rijeku

5 '

Vrančić je ubacio, Mateo Pavlović je zabio, a glavni sudac poništio gol zbog igranja rukom

4 '

Marić je zaradio žuti karton zbog prekršaja na Vrančiću

3 '

Smolčić je odlično proigrao Frigana, ali napadač Rijeke pokušao je prebaciti loptu na lijevu nogu i propala je prilika