Stojković se našao u dobroj situaciji, ali njegov udarac obranio je Labrović

Veiga je pucao s ruba kaznenog prostora, Čavlina je odlično reagirao

67 '

Nakon nove akcije i udarca, lopta je pogodila u leđa Smolčića u kaznenom prostoru Lokomotive, odbila se do Libera koji je sjajno vanjskom poentirao!

65 '

Nakon ubačaja iz slobodnog udarca, lopta se odbila do Smolčića, njegov udarac obranio je Čavlina. Lopta je došla do Frigana koji je poentirao

61 '

Iz igre je izašao Tuci, ušao je Kulenović

61 '

Iz igre je izašao Kačavenda, ušao je Krivak

60 '

Ubačaj pred gol Lokomotive, Prince je spustio za Selahija koji je stisnuo loptu iz prve, ali udarac je otišao malo iznad grede

58 '

Iz igre je izašao Vukčević, ušao je Goda

53 '

Nakon brzo izvedenog kornera, Liber je ubacio, a Galešićev pokušaj na drugoj vratnici otišao je preko grede

50 '

Selahi je zaradio žuti karton

46 '

Iz igre je izašao Janković, ušao je Liber

46 '

45 ' +2

45 ' +1

Kačavenda se lijepo oslobodio na rubu kaznenog prostora, udarac je otišao iznad grede

45 '

Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade

41 '

Ubačaj Selahija pred gol Lokomotive, lopta se odbila u visokom luku, a udarac Jankovića obranio je Čavlina

38 '

Prince je sjajno proigrao Selahija koji je ušao u kazneni prostor, ali njegov udarac blokirao je Kalaica

38 '

Janković je probao s lijeve strane kaznenog prostora, ali Čavlina je bio siguran

32 '

Cipetić je ubacio s desnog boka, Tuci je bio najviši, a lopta je još jednom otišla preko grede

30 '

Tuci je još jednom probao s 25 metara, ali ponovo nije bilo posla za Labrovića

20 '

Udarac Tucija s dvadesetak metara otišao je pored gola

18 '

Marin je odigrao za Vukčevića koji je ubacio, ali Frigan nije dobro zahvatio loptu pred golom Lokomotive

11 '

Bubanja je proigrao Tucija u sjajnoj situaciji. Njegov udarac blokirao je Galešić, a pomoćni sudac naknadno je označio zaleđe

2 '

Stojković je ubacio iz slobodnog udaraca, Kalaica je pucao glavom, a lopta je otišla iznad grede

2 '

Ubačaj s desne strane pred gol Rijeke, Kačavenda je pucao glavom, bio je to lagan zadatak za Labrovića