Iz igre je izašao Obregon, ušao je Marić

46 '

45 ' +1

45 '

Duga lopta na Čopa, Labrović je izašao s gola, napadač Lokomotive bio je brži od njega i Radeljića, ali udarac glavom otišao je pored gola

45 '

Igrat će se minuta sudačke nadoknade

42 '

Pjaca je dugom loptom pronašao Pašalića koji se riješio pratnje, ušao u kazneni prostor i snažno pucao, ali Čavlina je bio spreman

35 '

Lijep prodor Pašalića koji je ciljao bliži kut, ali lopta je otišla pored gola

33 '

Loše ispucavanje Lokomotive, Selahi je gurnuo za Fruka koji je ostao sam u kaznenom prostoru, ali njegov udarac je blokiran

30 '

Radeljićeva sjajna lopta u prostor i odlična završnica Bogojevića!

27 '

Galešić je zaradio žuti karton

23 '

Pašalić je ubacio iz slobodnog udarca, obrana Lokomotive odbila je loptu na sjajan volej Fruka, ali Čavlina je bio spreman

22 '

Fruk je gurnuo za Pjacu, udarac s lijeve strane kaznenog prostora nije bio precizan

17 '

Galešićevu dugu loptu Pjaca je sjajno spustio za Fruka koji je ušao u kazneni prostor s lijeve strane, ali udarac je blokiran. U nastavku akcije Selahi je pucao s 18 metara, ali udarac je otišao daleko od gola

10 '

Odličan dupli pas Bogojevića i Pjace i sjajna završnica Bogojevića koji je pogodio suprotni kut!

8 '

Odlična kombinacija Bogojevića i Fruka otvorila je priliku za Pjacu čiji je udarac “špicom” s 12 metara ukrotio Čavlina

6 '

Nakon pritiska Obregona, Čavlina je loše ispucao loptu i ostao na vrhu na kaznenog prostora. Fruk je pokušao isprve matirati vratara Lokomotive, ali njegov udarac išao je ravno u Čavlinu

3 '

Galešić je pokušao ispucati, loptu su blokirali lokosi, ona se odbila do Čopa u kaznenom prostoru, ali napadač Lokomotive nije dobro zahvatio loptu