Nakon jednog udarca, Mierez je skrenuo loptu, a Labrović odličnom reakcijom sačuvao mrežu

Banda je ubacio, Smolčićev pokušaj glavom otišao je preko gola

Iz igre je izašao Frigan, u igru je ušao Obregon

77 '

Iz igre je izašao Marin, u igru je ušao Djouahra

74 '

Duga lopta za Princea koji je sjajno ubacio za nadolazećeg Frigana, ali napadač Rijeke nije dobro zahvatio loptu na 11 metara i promašio je gol

73 '

Iz igre je izašao Lovrić, u igru je ušao Špoljarić

73 '

Iz igre je izašao Caktaš, u igru je ušao Bukvić

68 '

Iz igre je izašao Selahi, u igru je ušao Banda

68 '

Iz igre je izašao Grgić, u igru je ušao Prince

65 '

Slobodan udarac za Osijek na 25 metara. Lovrić je potegnuo gađavši vratarev kut, lopta je otišla pored gola

63 '

Lovrić i Jugović su s nekoliko kratkih dodavanja nakon kornera kreirali prilikuza Lovrića čiji je udarac s ruba 16 metara otišao preko gola

58 '

Marin je prizemno ubacio iz kornera za Vukčevića, čiji je udarac s 15 metara završio u bloku

52 '

Opasan ubačaj Jugovića, Fiolić je pucao glavom, Galešić je izbio loptu s gol crte

50 '

Vukčević je zaradio žuti karton

47 '

Lovrić je opasno ubacio, ali lopta je preletjela sve igrače

46 '

45 ' +2

45 ' +1

Omerović je ubacio, lopta se odbila Fioliću, koji nije dobro zahvatio loptu koja je prošla kroz peterac

42 '

Sjajna duga lopta Frigana, Malenica je istrčao daleko s gola, Marin ga je pokušao prebaciti, ali lopta je otišla pored gola

40 '

Fiolić je pucao s dvadesetak metara, Labrović je još jednom bio siguran

38 '

Frigan je proigrao Selahija, ali njegov udarac blokirao je Barišić

37 '

Iz igre je izašao Gržan, u igru je ušao Fiolić

36 '

Lovrić je potegnuo s 25 metara, Labrović je odbio loptu u korner

33 '

Opasan ubačaj Lovrića u pet metara, Dilaver je bio spreman

32 '

Nova prilika za Rijeku, lijep prodor Marina koji u završnici nije uspio kvalitetno pucati

31 '

Frigan je bio siguran s bijele točke!

30 '

Grgić je proigrao Frigana koji se sjurio u kazneni prostor i ubacio, a lopta je pogodila Žapera u ruku. Strukan je pokazao na bijelu točku

20 '

Kontra Osijeka, Lovrić je proigrao Caktaša koji je pucao s 12 metara s desne strane kaznenog prostora, ali Labrović je odlično reagirao

15 '

Vukčević je ubacio, Grgić je spustio za Jankovića na rubu kaznenog prostora, ali njegov udarac je blokiran

10 '

Lovrić je prošao Galešića i izbio sam pred gol. Labrović je skratio kut, Lovrić odigrao prema Jugoviću koji nije uspio dobro pucati

9 '

Smolčić je ubacio, Frigan nije uspio najbolje zahvatiti loptu glavom

8 '

Prilika za Osijek. Caktaš je ostao s loptom na desnoj strani kazneni prostora, Mierez je bio sam pred golom, ali Caktaš se odlučio na udarac kojega je lako ukrotio Labrović

7 '

Vukčević je ubacio, Frigan je probao isprve, ali volej je otišao pored gola

3 '

Velika prilika za Rijeku. Hodža je presjekao loptu, ušao u kazneni prostor i lijepo proigrao Marina koji je ostao sam na šest metara i pucao preko gola