Kiša
90 ' +3

Kraj utakmice!

88 '

Pašalić je izveo slobodan udarac s lijeve strane i probao iznenaditi Malenicu, okvir vrata spasio je goste

83 '

Iz igre je, uz skandiranje cijelog stadiona, izašao Hodža, ušao je Banda

83 '

Korner Osijeka, Duarte se našao u odličnoj prilici, ali Labrović je bio siguran

79 '

Pašalić je ubacio iz kornera, Mitrović je pucao glavom, malo je nedostajalo za četvrti gol

74 '

Iz igre je izašao Fruk, ušao je Petrovič

73 '

Iz igre je izašao Pjaca, ušao je Ivanović

71 '

Iz igre je izašao Jugović, ušao je Guedes

71 '

Iz igre je izašao Pušić, ušao je Vrbanac

66 '

Iz igre je izašao Veiga, ušao je Mitrović

66 '

63 '

Fruk je povukao kontru, gurnuo za Hodžu koji je sjajno prebacio Malenicu!

59 '

Veiga je zaradio opomenu

56 '

Hodžin udarac s dvadesetak metara otišao je preko grede

54 '

Pušić je zaradio žuti karton

54 '

Iz igre je izaša Matković, ušao je Gržan

51 '

Pašalić je donio loptu, a Marić snažno potegnuo sa 16 metara s lijeve strane, a Malenica je dobrom reakcijom sačuvao mrežu

47 '

Pašalić je pucao sa 16 metara, lopta je otišla pored vratnice

46 '

Iz igre je izašao Bukvić, ušao je Almasi

46 '

Iz igre je izašao Cokaj, ušao je Prekodravac

46 '

45 ' +1

45 '

Hodža je iščeprkao loptu i ostavio petom za Marića, ali Malenica je odlično reakcijom sačuvao mrežu

44 '

Novi opasan ubačaj Osijeka, Jurišić je ostao potpuno sam i s par metara je krivo zahvatio i propala je velika prilika za goste

43 '

Pjaca je odigrao za Fruka koji je sjajno potegnuo, ali vratnica je spasila goste. Lopta se odbila do Marića, koji je  “slomio” čuvara, ali vratnica je još jednom bila na strani gostiju!

36 '

Cokaj je zaradio opomenu

30 '

Sjajna kontra Rijeke, Pašalić se sjurio, ušao u kazneni prostor, ali udaracm je otišao pored vratnice

23 '

Samo dvije minute kasnije Marić je sjajno ubacio s lijeve strane, a Hodža vrhunski poentirao

21 '

Marić se sjajno zagradio i istrpio prekršaj da bi ostavio loptu za Hodžu koji je poentirao!

18 '

Jedna presječena lopta u sredini otvorila je put Pašaliću koji se sjurio prema golu, ali udarac s 20 metara ukrotio je Malenica

12 '

Velika prilika za Osijek. Opasan ubačaj ped gol Rijeke, Nejašmić je spustio loptu glavom, a Jugović iz nesporedne blizine pogodio vratnicu! Lopta se odbila i pogodila Radeljića koji je uspio reagirati i spriječiti da lopta ne uđe u gol

9 '

Rijeka pritišće na otvaranju

4 '

Fruk je ubacio iz slobodnog udarca, Hodža dobro pucao glavom, ali Malenica je iščupao loptu