Obregon je primio loptu u kaznenom prostoru i ostavio za Ilinkovića koji nije dobro zahvatio loptu

Iz igre je izašao Ivanović, ušao je Obregon

82 '

Iz igre je izašao Fruk, ušao je Ilinković

79 '

Veiga je ubacio s lijeve strane kaznenog prostora, lopta je završila na prečki i u gol autu

79 '

Iz igre je izašao Pjaca, ušao je Banda

78 '

Iz igre je izašao Bogojević, ušao je Veiga

75 '

Iz igre je izašao Topić, ušao je Rešetar

74 '

Sjajna dijagonala Fruka za Pjacu koji je majstorski smirio loptu i poentirao

63 '

Janković je odlično ubacio, a Ivanović poentirao iz blizine!

61 '

Pešić je izašao iz igre, ušao je Kovačević

60 '

Pasariček je zaradio žuti karton

56 '

Nakon ubačaja iz kuta Pavlović je pucao glavom, Janković je očistio loptu

53 '

Pjaca je gurnuo za Bogojevića koji je ubacio prizemnu loptu u peterac, ali obrana Rudeša očistila je opasnost

47 '

Pašalić je ponovo izbacio Ivanovića na desnoj strani kaznenog prostora, napadač Rijeke pokušao je zaobići Kralja, ali vratar Rudeša pokupio je loptu

46 '

Srbljinović je izašao iz igre, ušao je Vukmanović

46 '

Počelo je drugo poluvrijeme

45 ' +4

Kraj prvog poluvremena

45 '

Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade

44 '

Vratar Marković morao je napustiti igru zbog ozljede, Kralj će na gol Rudeša

40 '

Rijeka je ponovo propustila veliku priliku. Pogreška u obrani Rudeša, Fruk je dugo vagao, na kraju gurnuo za Pjacu čiji je udarac blokiran. Lopta se odbila prema golu i izgledalo je da će Pjaca pospremiti loptu u mrežu, ali Pavlović je izbio loptu u zadnji čas

38 '

Topić je primio loptu i ostao sam u kaznenom prostoru, ali njegov udarac obranio je Labrović

37 '

Bogojević je zaradio žuti karton

33 '

Srbljinović je zaradio žuti karton

31 '

Smolčić je gurnuo loptu za Ivanovića koji je okušao udarac s 15 metara s desne strane, ali lopta je išla ravno u ruke Markovića

29 '

Janković je ponovo odlično potegnuo s 18 metara, lopta je prošla uz vratnicu

26 '

Pjaca je sjajno gurnuo loptu u prostor za Bogojevića koji se sjurio s lijeve strane u 16 metara, ali iz uskog kuta nije uspio matirati vratara Rudeša

21 '

Pašalić je sjajno izbacio Ivanovića koji je prebacio istrčalog vratara Markovića. Lopta je u nastavku akcije došla do Jankovića koji je snažno potegnuo i vratnica je spasila goste

20 '

Jedan visoki ubačaj u kazneni prostor Rijeke, Ferreira je bio najviši, ali bio je to lagan zadatak za Labrovića

14 '

Fruk je sjajno ubacio pred gol Rudeša, a Ivanović poentirao

10 '

Odličan udarac Fruka, greda je spasila Rudeš. Obrana Rudeša loše je izbila jednu loptu, Fruk je primio loptu na rubu kaznenog prostora i snažno potegnuo, malo je nedostajalo da Rijeka povede

10 '

Utakmica je ušla u desetu minutu, bez ozbiljnije situacije ili udarca na obje strane