Iz igre je izašao Zapata, ušao je Bosec

83 '

Iz igre je izašao Kvržić, ušao je Crnac

78 '

Pavičić je izveo korner, Velkovski pucao glavom, a vratar Slavena odbio loptu. Čerin je potegnuo iz odbijanca za 3:0

71 '

Iz igre je izašao Murić, ušao je Bušnja

71 '

Iz igre je izašao Vučkić, ušao je Abass

70 '

Brza akcija nakon kornera. Murić je odigrao za Čerina, koji je vratio povratnu na 14 metara, a Drmić je poentirao!

67 '

Iz igre je izašao Bogojević, ušao je Laušić

67 '

Iz igre je izašao Brković, ušao je Krstanović

65 '

Marina je zaradio opomenu

56 '

Sjajna akcija Rijeke,  Čerin je proigrao Pavičića koji je sjajno pronašao Vučkića!

54 '

Iz igre je izašao Prince, ušao je Čerin

51 '

Opasan udarac Zapate, Labrović ponovo brani

46 '

45 ' +1

45 '

Igrat će se minuta sudačke nadoknade

45 '

Caimacov se našao u dobroj poziciji na rubu kaznenog prostora, Labrović je obranio

42 '

Prince je zaradio žuti karton

38 '

Utakmica ulazi u zadnji dio prvog dijela, proteklih 15 minuta bez prilika na obje strane

22 '

Slaven je ponovo bio opasan pred golom Rijeke, ali nije bilo preciznosti u dodavanju

13 '

Nakon ubačaja Murića, lopta se od Krešića odbila do Pavičića koji je potegnuo s 15 metara, ali vratar Slavena odlično je reagirao, a Božić je izbio ispred Vučkića i Drmića

12 '

Pavičić je lijepo izbacio Princea koji se sjurio s lijeve strane u kazneni prostor, ali njegov ubačaj je blokiran

12 '

Murić je oštro ubacio, gostujuća obrana otklonila je opasnost

12 '

Drmić je izborio korner za Rijeku

9 '

Velkovski je pogrešno dodao loptu, Zapata je bio brži, ali udarac sa 16 metara nije bio opasan

7 '

Opasan udarac Kvržića, novi blok riječke obrane i novi korner za goste

5 '

Zapata je probao s 25 metara, udarac je od Selahija otišao u korner. Nakon ubačaja, Soldo je pucao glavom, ali Labrović je lako obranio udarac