Ubačaj s lijeve strane, Crnac je poentirao

82 '

Iz igre je izašao Tešić, ušao je Bašić

78 '

Velika prilika za Slaven. Crnac je sjajno prošao kroz obranu Rijeke i izbio sam pred gol, ali nije bilo preciznosti

77 '

Janković je podvalio za Grgića koji je izbio sam pred gol, Čović je sjajno obranio

76 '

Iz igre je izašao Božić, ušao je Christopoulos

75 '

Iz igre je izašao Prince, ušao je Grgić

74 '

Kakva prilika za Rijeku. Liber se sjajno riješio pratnje dvojice igrača Slavena, ali njegov udarac vrhunski je obranio Čović

70 '

Sjajna prilika za Hodžu, ali udarac s 13 metara išao je u vratara Slavena

67 '

Iz igre je izašao Frigan, ušao je Obregon

67 '

Iz igre je izašao Marin, ušao je Liber

66 '

Velika gužva pred golom Rijeke, ali Crnac i Krstanović nisu dobro reagirali u odličnim stiuacijama

65 '

Iz igre je izašao Manaj, ušao je Krstanović

65 '

Iz igre je izašao Jambor, ušao je Crnac

65 '

Iz igre je izašao Perošević, ušao je Mioč

64 '

Kakva prilika za Slaven. Nakon jedne duge lopte Perošević je izbio sam pred gol Rijeke, ali udarac je otišao pored vratnice

61 '

Vukčevićev ubačaj s lijeve strane obrana Slavena izbacila je u korner.  Nakon nove brze akcije Rijeke, Dilaver je napravio prekršaj u skoku

56 '

Talys je zaradio žuti karton

53 '

Udarac Prineca odbio se od braniča Slavena, Čović je zaustavio loptu

51 '

Hoxha je zaradio žuti karton

50 '

Ubačaj Vukčevića, lopta se odbila od braniča Slavena i otišla pored vratnice

46 '

Iz igre je izašao Selahi, ušao je Janković

46 '

Krenulo je drugo poluvrijeme

45 ' +2

45 '

Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade

44 '

Banda je ubacio iz kornera. Lopta je došla do Princea koji je snažno pucao. Nakon što je zapela u bloku, i Marin je okušao udarac, a Veiga je poentirao.  Nakon provjere VAR-a gol je poništen zbog zaleđa

41 '

Velika prilika za Slaven, Perošević je smirio loptu u kaznenom prostoru, ali udarac nije bio precizan

39 '

Selahi je zaradio žuti karton

37 '

Hodžin udarac s 18 metara od bloka je otišao u korner

34 '

Duga lopta Veige prema Friganu koji je u punom sprintu uspio se ubaciti ispred Kocijana, ali vratar Slavena odnio je loptu

32 '

Velika prilika za Rijeku. Banda je ubacio, Galešić je spustio glavom loptu, Marin je ostao okrenut leđima prema golu, ali nije uspio svladati Čovića

31 '

Banda je sjajno proigrao Vukčevića koji je oštro ubacio, na kraju korner za Rijeku

28 '

Slobodan udarac za Rijeku na 25 metara. Banda je potegnuo, lopta je zapela u živom zidu

24 '

Perošević je ubacio, Manaj je pucao glavom, lopta je otišla pored gola

24 '

Veiga je proigrao Princea koji se sjurio po desnoj strani i ostavio loptu za Selahija. Uslijedio je ubačaj kojega je obrana Slavena očistila

12 '

Selahi je presjekao loptu na centru, Rijeci se otvorila kontra s viškom igrača. Selahi je gurnuo za Frigana koji se sjurio prema golu, ali nije dobro kontrolirao loptu i propala je prilika za bijele

8 '

Frigan je odlično gurnuo loptu za Marina koji ju nije uspio iskontrolirati u kaznenom prostoru

5 '

Prošlo je pet minuta utakmice, osim nekoliko ubačaja s obje strane, bez prilika na obje strane