Jednu prebačenu loptu, pokupio je Mioč pobjegao obrani i prebacio Labrovića

Fruk je opasno pucao, ali vratar Slavena bio je siguran

Iz igre izlazi Veiga, ušao je Obregon

64 '

Iz igre izlazi Pjaca, ušao je Grgić

62 '

Radeljić je prošao po lijevoj strani i oštro ubacio, ali nakon odbijanca lopta je završila u rukama vratara Slavena

61 '

Pllana je zaradio žuti karton nakon prekšraja na Pjaci

60 '

Iz igre je izašao Liber, ušao je Caimacov

57 '

Iz igre je izašao Banda, ušao je Petrovič

57 '

Iz igre izlazi Čabraja, ušao je Radeljić

55 '

Veiga je odigrao za Pašalića koji je dobro pucao, Sušak je obranio, ali Ivanović nije uspio doći do odbijanca

53 '

Opasan ubačaj s desne strane, Banda je ostao sam i ubacio. Lopta se odbila do Pašalića, ali udarac desnom nogom s ruba kaznenog prostora otišao je preko gola

46 '

45 ' +2

45 ' +2

Hoxha je ubacio, Štrkalj spustio za Mioča koji je loše pucao, ali lopta je opet došla do Štrklja koji je poentirao

45 '

Hodža je ostavio za Ivanovića čiji je udarac otišao preko grede

42 '

Odličan dupli pas Pjace i Fruka, ali udarac Pjace sa 16 metara išao je ravno u ruke vratara Slavena

39 '

Nakon ubačaja iz kuta, jedna “svijeća” se dobila do Mitrovića koji je pokušao iz voleja, ali nije bilo preciznosti

37 '

Vratar Sušak zaradio je žuti karton zbog zadržavanja igre

35 '

Pašalić je ubacio, lopta se odbila od braniča Slavena, ali udarac Ivanovića nije bio precizan

32 '

Banda je ubacio iz slobodnog udarca, Dilaver pucao glavom, ali nije bilo preciznosti

19 '

Nakon žustrog uvoda, bez prilika u idućim minutama. Slaven u posljednjih nekoliko minuta kontrolira posjed lopte

5 '

Pašalić je pokušao proigrati Fruka, malo je nedostajalo da veznjak Rijeke izbije sam pred gol Slavena

4 '

Opasan ubačaj pred gol Rijeke, Hodža je odnio loptu

3 '

Pjaca je odlično gurnuo za Fruka koji je izašao, malo s lijeve strane, sam pred gol Slavena, ali udarac je otišao pored gola

1 '

16:15 10.12.

Za 45 minuta na rasporedu je ogled Rijeke i Slaven Belupa u okviru 18. kola SuperSport HNL-a