Iz igre je izašao Obregon, ušao je Jurić

73 '

Iz igre je izašao Prince, ušao je Grgić

70 '

Ubačaj s lijeve strane, Pellumbi je uspio doći  ispred Bande, ali lopta se odbila kraj gola

67 '

Opasan ubačaj Šege, Labrović je sigurno uhvatio loptu

64 '

Nakon velike gužve pred golom Rijeke i nekoliko pokušaja u petercu, lopta je završila u gol autu

58 '

Banda je izveo slobodan udarac, lopta je prošla pored svih u kaznenom prostoru i završila u mreži!

57 '

Drožđek je zaradio žuti karton

56 '

Iz igre je izašao Hodža, ušao je Banda

53 '

Janković je sjajno iščeprkao loptu i gurnuo prema Obregonu koji je iskoristio neporeznost obrane Varaždina. Napadač Rijeke sjurio se prema golu i sjajno proigrao Princea kojem je preostalo plasirati loptu u mrežu

52 '

Lijepa akcija Teklića, udarac s 17 metara završio je u bloku

50 '

Opasan ubačaj pred gol Rijeke i to u dva navrata. Jednom je loptu pokupio Labrović, drugi put obrana je otklonila opasnost

49 '

Lijep prodor Marina koji je odigrao loptu u sredinu, Prince je uspio pucati ljevicom s ruba kaznenog prostora, ali lopta je otišla preko gola

46 '

Iz igre je izašao Banovec, ušao je Herrera

46 '

Iz igre je izašao Urata, ušao je Pellumbi

46 '

Iz igre je izašao Dilaver, ušao je Krešić

46 '

45 ' +1

45 '

Marin je ubacio iz slobodnog udarca. Selahi je smirio loptu za Veigu koji se sjajno okreno i ubacio, a Selahi pospremio loptu u mrežu!

43 '

Sjajna lopta Dilaverea u prostor za Princea koji je odigrao povratno dodavanje, ali Janković nije uspio zahvatiti loptu

42 '

Novi Jankovićev udarac s poludistance od bloka je završio u korneru

40 '

Puclin je zaradio žuti karton zbog prekršaja na Hodži

39 '

Marin je probao iz slobodnog udaraca s 30 metara, Zelenika je lako ukrotio loptu

38 '

Ba je zaradio žuti karton zbog prekršaja na Jankoviću

37 '

Opasan ubačaj pred gol Rijeke, Banovec je uspio pucati, ali Labrović je odličnom reakcijom sačuvao mrežu

31 '

I Selahijev udarac s 25 metara završio je u bloku

26 '

Marin si je ponovo otvorio prostor za udarac na lijevoj strani kaznenog prostora, ali nije bio težak zadatak za Zeleniku

19 '

Obregon je primirio jednu visoku loptu u kaznenom prostoru i spustio za Princea koji je s 12 metara u sjajnoj poziciji pucao snažno, ali direktno u vratara Zeleniku

18 '

Marin je prošao po lijevom boku i pronašao Jankovića na rubu kaznenog prostora, ali njegov udarac je blokiran

17 '

Goda je neoprezno izgubio loptu nakon duela s Banovcem, uslijedio je ubačaj i udarac Drožđeka kojega je Labrović zaustavio odličnom reakcijom

14 '

Ubačaj pred gol Rijeke iz slobodnog udarca, nakon odbijene lopte, Šego je probao škaricama, lopta je otišla pored gola

11 '

Marin si je otvorio prostor za udarac na 17 metara, lopta je od bloka otišla u korner