Novi sjajan udarac Jankovića, opet je malo nedostajalo

90 '

Igrat će se osam minuta nadoknade

85 '

Janković je sjajno izveo slobodan udarac, vratnica je spasila goste, a Obregon glavom pospremio odbijanac

83 '

Duga lopta na Obregona koji se sjajno okrenuo, srušio ga je Pellumbi i zaradio crveni karton

81 '

Obregon  je probao škaricama, lopta je otišla uz vratnicu

80 '

Iz igre je izašao Postonjski, u igru je ušao Mištrafović

80 '

Iz igre je izašao Mitrovski, u igru je ušao Škaričić

77 '

Iz igre je izašao Fruk, u igru je ušao Grgić

77 '

Iz igre je izašao Hodža, u igru je ušao Banda

74 '

Brodić je sjajno pogodio s lijeve strane kaznenog prostora

72 '

Iz igre je izašao Pašalić, ušao je Obregon

70 '

Postonjski je bio siguran

67 '

Kazneni udarac za Varaždin, duel Mitrovića i Brodića Čulina je okrakterizirao za kazneni udarac. Mitrović je zaradio žuti karton

65 '

Janković i Pjaca odigrali su odličan dupli pas, Janković je sjajno potegnuo sa 17 metara, vratnica je spasila goste

60 '

Nakon ubačaja iz slobodnog udarca, Pellumbi je uspio pucati, ali pokušaj nije bio precizan

59 '

Iz igre je izašao Selahi, u igru je ušao Ilinković

59 '

Iz igre je izašao Ivanović, u igru je ušao Pjaca

58 '

Iz igre je izašao Jelenić, u igru je ušao Nekić

55 '

Nakon ubačaja iz kuta, Brodić se uspio okrenuti i pucati, ali na kraju novi korner za Varaždin. Nakon ubačaja iz kuta Brodić je dobro pucao glavom, lopta je otišla pored gola

51 '

Hodža je ubacio, Ivanović spustio za Pašalića čiji je udarac desnom nogom otišao preko gola

50 '

Pašalićev udarac s dvadesetak metara otišao je pored gola

46 '

Iz igre je izašao Belcar, u igru je ušao Vukušić

46 '

45 ' +2

45 '

Pašalić je podvalio za Smolčića koji je odlično ubacio, ali Jelenić je izbio loptu ispred Ivanovića

37 '

Nakon prekršaja nad Smolčićem sudac Čulina pustio je prednost, Galešić je odnio loptu, ušao u kazneni prostor, ali udarac je išao ravno u vratara Zeleniku

30 '

Pašalić je sjajno gurnuo loptu u prostor za Ivanovića koji se sjurio prema golu, ali udarac s 15 metara otišao je preko gola

27 '

Odlična akcija Varaždina, Brodić se našao sam pred vratima Rijeke, Labrović je odličnom reakcijom sačuvao mrežu

26 '

Korner za Rijeku. Pašalić je ubacio, ali bez opasnosti

21 '

Fruk je ostao sam pred golom Varaždina nakon pogrešnog dodavanja Zelenike i asistencije Ivanovića Fruk je lijepo prebacio vratara Varaždina, ali greda je spasila goste

21 '

Hodža je zaradio žuti karton

17 '

Jednu odbijenu loptu Fruk je prebacio glavom za Jankovića koji se sjurio prema golu i poentirao

16 '

Slobodan udarac za Varaždin na 35 metara. Postonjski je potegnuo i pogodio Fruka u živom zidu

14 '

Pašalić je oštro ubacio, Postonjski je odbio u korner. Nakon novog kornera lopta je došla do Ivanovića koji je izborio novi korner

13 '

Pašalić je propustio loptu za Selahija koji je gurnuo za Ivanovića. Korner za Rijeku