Pašalić je izveo korner, Hodža vratio loptu pred gol, a Galešić poentirao!

Lijep prodor Šege i udarac, lopta je završila u vanjskom dijelu mreže

69 '

Iz igre je izašao Selahi, u igru je ušao Banda

67 '

Obregon je primio dugu loptu prsima i sjajno pucao iz okreta volejem, ali udarac je otišao pored gola

60 '

Pašalić je odigrao za Marića koji je odigrao povratno, ali udarac Hodže s ruba 16 metara završio je u bloku

53 '

Rijeka sve više pritišće i sve je češće pred vratima Varaždina, ali i dalje bez ozbiljnijeg udaraca

46 '

Iz igre je izašao Boršić, u igru je ušao Škaričić

46 '

Iz igre je izašao Dabro, u igru je ušao Gudelj

46 '

Iz igre je izašao Bogojević, u igru je ušao Goda

46 '

Iz igre je izašao Petrovič, u igru je ušao Obregon

46 '

45 ' +6

45 '

Igrat će se šest minuta sudačke nadoknade

40 '

Hodža je bio prvi na lopti, Ba se zabio u njega i oba igrača su ostala ležati na travi. VAR je pozvao Čulinu da pogleda akciju, a sudac je pokazao da nema najstrože kazne

35 '

Šego je opasno ubacio s lijeve strane, Galešić je izbio loptu u korner

34 '

Iz igre je zbog ozljede izašao Radeljić, ušao je Mitrović

33 '

Pašalić je ubacio iz slobodnog udarca, Radeljić je bio prvi na lopti, ali udarac iz blizine otišao je preko grede!

28 '

Dabro je zaradio žuti karton

23 '

Dabro je pobjegao obrani Rijeke i prebacio Labrovića, ali gol je poništen zbog zaleđa

21 '

Vratar Mamić predugo je čekao i na kraju Petrovič je uspio djelomice blokirati udarac, ali bez posljedica za Varaždin

16 '

Nakon ubačaja iz kuta, Labrović je loše procijenio let lopte, Ba je spustio loptu, a Dabro na gol crti nije ju uspio pospremiti u praznu mrežu!

16 '

Ubačaj s lijeve strane, Selahi je pomalo nespretno reagirao, ali na kraju korner za Varaždin

15 '

Pjaca je pucao sa 16 metara, ali lopta je pogodila Bogojevića i u visokom luku otišla u gol aut

6 '

Ubačaj iz kuta, Marić je pucao glavom, ali gosti su otklonili opasnost

5 '

Boršić je zaradio žuti karton

1 '

14:40 3.3.
14:00 3.3.

Od 15 sati na Rujevici na rasporedu je utakmica 25. kola SuperSport HNL-a između Rijeke i Varaždina