Karačić je probao iz slobodnog udarca s 25 metara

Pasariček je oprobao udarac s dvadsetak metara, ali nije bilo preciznosti

64 '

Iz igre je izašao Ivanović, ušao je Bogojević

62 '

Odlična akcija Rijeke, Veiga je na kraju sjajno odigrao povratnu loptu za Marića koji je ostao sam u kaznenom prostoru, ali njegov udarac otišao je preko gola

60 '

Iz igre je izašao Grezda, ušao je Doležal

60 '

Iz igre je izašao Ćorić, ušao je Topić

59 '

Rijeka sve više pritišće

56 '

Goda je prošao po boku, ušao u kazneni prostor i odigrao za Fruka. Veznjak Rijeke uspio je pucati, a Marković još jednom odlično reagirao

54 '

Latković je zaradio žuti karton

48 '

Velika prilika za Ivanovića, ali njegov udarac vratar Marković uspio je skrenuti i lopta se od grede odbila u polje. Petrovič je bio prvi na lopti, ali nije dobro reagirao

46 '

Iz igre je izašao Banda, ušao je Petrovič

46 '

Iz igre je izašao Grgić, ušao je Pjaca

46 '

45 ' +2

45 '

Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade

45 '

Galešić je odličnom dijagonalom pronašao Fruka koji je ušao u kazneni prostor, ali njegov prizeman ubačaj je blokiran

33 '

Rijeka nešto konkretnija u posljednjih nekoliko minuta, ali i dalje bez prave prilike na obje strane

26 '

Grgić je ubacio, loptu je primio Fruk, koji si je otvorio prostor za udarac kaznenom prostoru, ali domaća obrana ipak ga je uspjela blokirati

12 '

Dilaver je ubacio, a Goda spustio glavom. Ivanović je produžio za Marića čiji je udarac išao ravno u vratara

8 '

Pogreška u obrani Rudeša, Grgić se sjurio i ubacio, Marić odlično pucao na prvoj vratnici, ali vratar Marković je bio spreman

6 '

Latković se izborio za jednu loptu, uspio pucati s 25 metara, ali Zlomislić je siguran

2 '

Marić je odlično primio loptu i okrenuo se, ali dodavanje za Grgića nije bilo precizno. Rijeka je brzo osvojila loptu, Grgić opet ubacio, na kraju svega korner za Rijeku

1 '

13:00 28.02.

Od 14 sati na rasporedu je utakmica četvrtfinala SuperSport Hrvatski Kup između Rudeša i Rijeke