Iz igre je izašao Liklin, ušao je Mlinarić

80 '

Murić je sjajno ubacio, Vukčević poentirao na drugoj vratnici

78 '

Solano je ubacio, Sušak kratko odbio do Obregona, ali njegov udarac u odličnoj poziciji odlazi pored gola

73 '

Crnac je zaradio opomenu

73 '

Iz igre je izašao Bušnja, ušao je Solano

73 '

Iz igre je izašao Čestić, ušao je Selahi

64 '

Iz igre je izašao Liklin, ušao je Paracki

64 '

Iz igre je izašao Zapata, ušao je Crnac

64 '

Iz igre je izašao Vuk, ušao je Vukčević

64 '

Iz igre je izašao Čerin, ušao je Pavičić

59 '

Krstanović je sjajno pogodio s 25 metara

56 '

Krstanović je poentirao

55 '

Čestić je srušio Krstanovića, penal za Slaven

54 '

Vuk i Čerin odigrali su dupli pas, Vuk je ušao sam prema golu s lijeve strane, ali njegov udarac obranio je vratar Slavena

49 '

Murić je ponovo ubacio iz slobodnog udarca, a Obregon je poentirao!

49 '

Marina je zaradio žuti karton

47 '

Murić je ubacio iz slobodnog udarca, Smolčić je pucao glavom, Sušak brani

46 '

Počelo je drugo poluvrijeme

45 ' +2

Kraj prvog poluvremena

45 ' +2

Murić je ubacio iz slobodnog udarca, ali pokušaj glavom Obregona nije bio precizan

45 '

Dobra situacija za Murića na rubu kaznenog prostora, ali udarac desnom nogom nije bio precizan

42 '

Vuk je sjajnim prodorom donio loptu Obregonu u kazneni prostor, ali napadač Rijeke predugo je oklijevao i prilika je propala

40 '

Ivan Krstanović zaradio je žuti karton

35 '

Prince je opasno ubacio, malo je nedostajalo Vuku da skrene loptu u mrežu

33 '

Sjajna akcija Slavena. Krstanović je lijepo prošao po desnoj strani, ušao u kazneni prostor. Zapata mu je ostavio loptu nakon dodavanja, a udarac Krstanovića završio je na gredi

31 '

Sjajna prilika za Rijeku. Bušnja je odlično ubacio, ali udarac Obregona glavom prošao je uz vratnicu

30 '

Pokušaji ubačaja Princea i Čerina nisu predstavljali opasnost za gol Slavena

27 '

Antonio Bosec zaradio je žuti karton

24 '

Iz igre je izašao Laušić, ušao je Kvržić

20 '

Murić je opasno ubacio iz kornera, na kraju samo prekršaj za Slaven

19 '

Murić je donio loptu do ruba kazanenog prostora, odigrao za Čerina koji puca, ali lopta od bloka odlazi u korner

16 '

Velika prilika za Slaven. Zapata je pobjegao obrani Rijeke nakon jedne duge lopte, izbio sam pred gol Rijeke, ali Labrović sjajno brani

12 '

Liklin je opasno ubacio pred gol Rijeke, nakon kratkog odbijanja, Velkovski se očistio opasnost

4 '

Čerin je zaradio opomenu zbog igranja rukom

3 '

Prince je ubacio s lijeve strane, Obregon puca glavom, ali lopta ide ravno u vratara Slavena