Alvarez je povukao Marinu pred golom i zaradio crveni karton. Penal za Slaven

76 '

Selahi je zaradio žuti karton

75 '

Frigan je sjajno prenio jednu vosiku loptu, Vučkić je uspio pobjeći rbaniču, ali otišao je previše u stranu. Napadač Rijeke uspio je vratiti loptu za Frigana na 18 metara, ali Matija nije uspio dobro primiti loptu i propala je prilika

73 '

Kakva prilika za Slaven. Nakon ubačaja s desne strane, Marina je ostao sam pred golom, ali je promašio loptu u pokušaju da puca glavom

65 '

Marina je zaradio žuti karton

58 '

Ubačaj iz slobodnog udarca iz velike udaljnosti, Krstanović je odlično skočio, a lopta je prošla uz vratnicu

57 '

Vukčević je zaradio žuti karton

54 '

Lijepa akcija Rijeke, Selahi se odlučio na udarac, ali lopta je opet otišla iznad gola

49 '

Alvarez je proigrao Vučkića koji  je primio loptu, ušao u kazneni prostor i poentirao! Uslijedila je provjera VAR-a zbog mogućeg zaleđa, ali gol je na kraju priznat

46 '

45 ' +1

45 '

Hoxha je primio loptu na lijevoj strani, 25 metra od gola, i majstorskim udarcem matirao Labrovića

37 '

Vrančić je pucao s 20 metara, lopta se odbila od braniča Slavena i bila lagan zadatak za vratara Čovića

36 '

Vrančić je ubacio iz slobodnog udarca, Frigan je uspio pucati glavom, lopta je otišla daleko od gola

25 '

Nakon ubačaja Vrančića iz kuta, uslijedila je gužva pred golom Slavena, ali domaća obrana otklonila je opasnost

24 '

Vukčeviću se otvorila sjajna prilika na lijevoj strani, ali ubačaj je završio u bloku i korneru

21 '

Vrančić je pogriješio u otvaranju akcije, brza kontra Slavena okončana je udarcem Crnca koji je od bloka otišao u korner. Nakon ubačaja iz kuta, Labrović je pokupio loptu

13 '

Najbolja prilika na utakmici. Crnac je u slalomu prošao dvojicu igrača Rijeke  i potegnuo s ruba kaznenog prostora, ali nije bilo preciznosti

11 '

Rijeka je oduzela loptu Slavenu na 22 metra, Selahi je ponovo okušao udarac s 18 metara, ali još jednom je otišao iznad grede

11 '

Selahi je uputio udarac sa 17 metara, lopta je otišla preko grede

10 '

Jedna loša povratna lopta Slavena, Frigan je zamalo stigao do lopte, ali vratar Slavena je bio brži

8 '

Krstanović je glavom spustio ubačaj na rub kaznenog prostora, udarac Kocijana otišao je pored gola