Hodža je sjajno proigrao Grgića koji je pronašao Frigana – 1:3

Iz igre je izašao Banda, u igru je ušao Selahi

75 '

Iz igre je izašao Veiga, u igru je ušao Krešić

69 '

Odlična akcija Rijeke po desnoj strani, Grgić je pronašao samog Jankovića na 11 metara, ali veznjak Rijeke nije dobro zahvatio loptu i propala je velika prilika za Rijeku

68 '

Martinaga je odlično potegnuo iz slobodnog udaraca s 30-ak metara, lopta je otišla uz vratnicu

64 '

Janković je odigrao za Frigana, udarac sa 17 metara otišao je preko grede

62 '

Iz igre je izašao Prince, u igru je ušao Grgić

62 '

Iz igre je izašao Liber, u igru je ušao Janković

59 '

Peroševićev udarac s ruba kaznenog prostora blokirao je Goda. Korner za Slaven. Martinaga je ubacio, gol aut za Rijeku

55 '

Dobra situacija za Rijeku, ali ubačaj Princea nije bio dobar

48 '

Prince je proigrao Libera koji se našao pred golom Slavena, ali nije uspio iskontrolirati loptu i obrana Slavena otklonila je opasnost

47 '

Mudražija je ubacio, lopta je došla do Krstanovića koji je poentirao

46 '

Iz igre je izašao Crnac, u igru je ušao Perošević

46 '

Iz igre je izašao Manaj, u igru je ušao Krstanović

46 '

45 ' +2

45 '

Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade

45 '

Novi opasan ubačaj pred gol Rijeke, lopta se odbila do Hoxhe koji je pucao, ali obrana Rijeke odlično je blokirala udarac

44 '

Goda je zaradio žuti karton

42 '

Novi opasan ubačaj Martinage, Božić je bio najviši, lopta je otišla pored vratnice

41 '

Opasan ubačaj iz kuta, Božić je pucao glavom, Labrović je spreman

31 '

Banda je ponovo ubacio oštru loptu, Frigan ju nije uspio dirati, a vratar Sušak odbio loptu

29 '

Banda je sjajno  proigrao Frigana, ali udarac napadača Rijeke sa šest metara otišao je preko grede

26 '

Hoxha je lijepo prošao po lijevoj strani, ali udarac je otišao daleko od gola

21 '

Banda je ubacio iz slobodnog udarca, lopta je išla direktno u gol. Vratar Slavena kratko je odbio, Frigan uspio gurnuti loptu, Hodža je bio najbrži i poentirao za svoj prvenstveni prvijenac u dresu Rijeke

13 '

Frigan je lijepo odigrao petom, Djouahra se našao u dobroj situaciji na 18 metara, ali domaća obrana uspjela je otkloniti opasnost

12 '

Djouhara je pucao s dvadesetak metara, lopta je otišla iznad grede

11 '

Opasan ubačaj pred gol Rijeke, Labrović je bio siguran

7 '

Nakon vodstva Rijeke, Slaven je nešto konkretniji

1 '

Rijeka je povela u 37. sekundi utakmice. Nakon duge lopte Smolčića, Prince je iskoristio neopreznost obrane Slavena, gurnuo loptu pored vratara Slavena i zatresao praznu mrežu