Iz igre je izašao Štrkalj, ušao je Ortiz

68 '

Lijepo prodor Hoxhe i udarac s ruba kaznenog prostora Labrović je bio siuran

61 '

Odlična akcija Slavena, domaćin je prebrojao riječku obranu, Hoxha je potegnuo, ali snažan udarac otišao je pored gola

60 '

Iz igre je izašao Pašalić, ušao je Obregon

57 '

Hoxha je pucao, lopta je otišla visoko preko gola

56 '

Galešić je zaradio opomenu, slobodan udarac za Slaven na 18 metara

51 '

Slaven je pritisnuo na otvaranju drugog dijela, riječka obrana uspjela je otkloniti nekoliko opasnih ubačaja

47 '

Odličan ubačaj Fruka za Pjacu, Marko je primio loptu u kaznenom prostoru, ali se poskliznuo u ključnom trenutku

46 '

Iz igre je izašao Šakota, ušao je Nongoh

46 '

Iz igre je izašao Ivanović, ušao je Hodža

46 '

45 ' +1

45 '

Odličan pokušaj Fruka iz slobodnog udarca, lopta je prošla pored gola

40 '

Galešić je uzeo loptu na svojoj polovici i krenuo u prodor. Igrači Slavena nisu isprve ispratili Niku koji je sjajno nanizao nekoliko igrača i onda rutinski poentirao!

34 '

Štefulj je opasno ubacio prizemnu loptu u peterac, Goda je bio najbrži i izbio loptu i tako sačuvao mrežu

26 '

Lijepa povratna lopta Pjace, natrčao je Smolčić, a lopta je od bloka ponovo otišla u korner

24 '

Pašalić je ubacio iz slobodnog udarca, lopta se odbila do Jankovića ali novi snažan udarac s distance nije bio precizan

23 '

Smolčić je pobjegao po desnoj strani nakon odlične duge lopte, a Božić ga je srušio i zaradio žuti karton

18 '

Hoxha je prošao po lijevoj strani i ubacio, lopta je uz malo sreće došla do Mioča, ali Smolčić je bio spreman i blokirao udarac

14 '

Kontra Slavena i ubačaj s desne strane, Mioč se našao u odličnoj situaciji, ali udarac isprve otišao je preko gola

11 '

Smolčićev udarac od bloka je dobio visoku putanju, vratar Slavena morao je odbiti loptu u korner

10 '

Udarac Štrkalja s desne strane kaznenog prostora lako je ukrotio Labrović

8 '

Udarac Jankovića od bloka je otišao van granica igrališta. Korner za Rijeku. Rijeka bolja u uvodnim minutama