Iz igre je izašao Pjaca, ušao je Mitrović

83 '

Iz igre je izašao Šakota, ušao je Jagušić

82 '

Pjaca je odigrao za Hodžu koji je sjajno proigrao Obregona, ali njegov udarac obranio Sušak

77 '

Iz igre je izašao Fruk, ušao je Janković

72 '

Snažan udarac Lepinjice otišao je preko grede

70 '

Iz igre je izašao Pašalić, ušao je Grgić

70 '

Iz igre je izašao Marić, ušao je Obregon

68 '

Bosec je zaradio opomenu

67 '

Nongoh je bio u odličnoj situaciji, ali udarac je otišao pored gola

66 '

Opasan ubačaj s lijeve strane, Radeljić je odličnom reakcijom otklonio opasnost

64 '

Radeljić je ubacio, a Pašalić sjajno pucao iz voleja, ali udarac je otišao preko grede

64 '

Štefulj je zaradio žuti karton

63 '

Pašalić je izveo korner, lopta se ponovo odbila do Fruka koji je snažno pucao, ali Boras je glavom blokirao udarac

61 '

Iz igre je izašao Agbekpornu, ušao je Liber

61 '

Iz igre je izašao Murić, ušao je Nongoh

60 '

Lepinjica za zaradio žuti karton

59 '

Agbekpornu je zaradio žuti karton

57 '

Pjaca je odlično prošao po lijevoj strani i oštro ubacio. Obrana Slavena odbila je loptu u visoku luku, Fruk je sjajno pucao iz voleja sa 16 metara, ali Lepinjica je blokirao udarac

50 '

Gužva pred golom Slavena, Smolčić je pucao, lopta je pogodila braniča Slavena, a Galešić ju je zakucao u mrežu!

49 '

Pašalić je ubacio iz kuta, Radeljić dirao, a Šušak sjajno obranio odbijanac

46 '

Počelo je drugo poluvrijeme

45 ' +1

Kraj prvog poluvremena

43 '

Najveća prilika za Slaven. Mioč se odlično riješio pratnje na rubu kaznenog prostora i potegnuo, ali Labrović je sjajnom reakcijom sačuvao mrežu

35 '

Pjaca je pokupio loptu na sredini, Pašlić je proigrao Marića koji je sačuvao loptu, odigrao za Hodžu koji je proslijedio do Fruka. Uslijedio je odličan udarac s 15 metara  i još bolja reakcija vratara Slavena

32 '

Nakon jedne visoke lopte, Pašalić je smirio loptu na vrhu kaznenog prostora, otvorio si prostor za udarac, ali obrana Slavena blokirala je pokušaj

24 '

Fruk se našao u odličnoj situaciji u kaznenom prostoru, predugo je oklijevao i propala je prilika za Rijeku

22 '

Lepinjica je snažno potegnuo s dvadesetak metara, ali nije bilo preciznosti

10 '

Prošlo je prvih deset minuta utakmice, bez opasnijih prilika na obje strane

8 '

Pritisak Slavena i prvi korner za domaćina na utakmici

1 '

Počela je utakmica

15:00 16.03.

Od 15 sati u Koprivnici na rasporedu je utakmica 27. kola SuperSport HNL-a između Slaven Belupa i Rijeke