Iz igre je izašao Marin, u igru je ušao Selahi

58 '

Pilj je lijepo prošao i ubacio, a Teklić efektnim volejem poentirao za 2:0

54 '

Banda je ubacio iz kuta, Galešić se snašao i dobro pucao, Zelenika je obranio pokušaj, U nastavku akcije udarac Frigana s 15 metara otišao je pored gola

52 '

Hodža je zaradio žuti karton

47 '

Ubačaj s desne strane, Domjanić je poentirao glavom

46 '

Iz igre je izašao Stolnik, u igru je ušao Stanić

46 '

45 ' +3

45 ' +3

Slobodan udarac za Rijeku na lijevom boku. Janković je ubacio, ali bez opasnosti

43 '

Prince je ubacio oštru loptu, Zelenika je na vrijeme izašao s gola

41 '

Prince je pucao s desne strane kaznenog prostora, lopta se odbila od Urate i u visokom luku prošla pored vratnice

40 '

Dilaver je sjajnom loptom proigrao Jankovića. Veznjak Rijeke se okrenuo i potegnupo s 25 metara, greda je spasila domaćina

38 '

Pilj je zaradio žuti karton

32 '

Marin je pucao izravno na gol, ali lopta je otišla visoko iznad grede

31 '

Veiga je srušen na rubu kaznenog prostora s lijeve strane. Slobodan udarac za Rijeku

30 '

Odličan udarac Brodića s 25 metara, Labrović je odličnom intervencijom sačuvao mrežu

28 '

Goda je dobio žuti karton

27 '

Frigan je odnio loptu i ubacio, branič Varaždina kratko je odbio loptu i malo je nedostajalo da Prince dođe do odbijanca

22 '

Teklić je potegnuo iz slobodnog udarca, lopta je završila u “živom zidu”

19 '

Banda je pokušao ubaciti, Brodić je blokirao ubačaj i krenuo u kontru po desnoj strani. Napadač Varaždina dobro je ubacio pred gol Rijeke, ali nitko od suigrača nije uspio doći do lopte

18 '

Banda je sjajno proigrao Frigana, ali Pellumbi je uspio odnijeti loptu ispred napadača Rijeke

10 '

Marin je oštro ubacio, lopta je prošla na drugu vratnicu, ali Veiga na drugoj vratnici nije uspio dobro zahvatiti loptu

9 '

Nakon ubačaja iz slobodnog udaraca lopta se odbila do Gode koji je potegnuo s 25 metara. Novi korner za Rijeku

5 '

Rijeka je preuzela kontrolu na otvaranju utakmice

4 '

Goda je lijepo iz auta ubacio loptu za Jankovića koji je pobjegao obrani Varaždina, na kraju akcije korner za Rijeku