1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 19. kolo
Andrija Vukčević novi igrač HNK Rijeka: ‘Izabrao sam Rijeku jer želim napredovati kao igrač’
04.02.2021.

Andrija Vukčević novi je igrač HNK Rijeka. Vukčević je u Rijeku stigao kao slobodan igrač, te je potpisao ugovor na dvije i pol godine uz mogućnost produljenja na još godinu dana.

Vukčević je s 20 godina potpisao za Sevillu, te je igrao za drugu momčad nakon čega je ujedno nosio dresove Budućnosti, San Fernanda, Spartaka iz Subotice, te belgijskog Waasland-Beverena.

- Prvi dojmovi u Rijeci su izuzetni. Jako sam sretan što sam došao u klub što je Rijeka, dugom poviješću i velikom tradicijom. Izabrao sam Rijeku jer želim napredovati kao igrač i da pomognem klubu da ostvarimo ciljeve, rekao je Andrija Vukčević.

Andrija Vukčević novi igrač HNK Rijeka